Sophie Turner i Joe Jonas na spacerze. Pamiętali o maseczkach, ale nie o spodniach?

2020-05-11 8:42 mw
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: RAVL, OSPO/Backgrid/East News

Sophie Turner i Joe Jonas już wkrótce zostaną rodzicami. Do niedawna aktorka "Gry o tron" i jej mąż starali się unikać opuszczania domu i wytrwale spędzali czas na domowej kwarantannie. Od pewnego czasu Sophie i Joe pozwalają sobie jednak na "luzowanie restrykcji" i coraz częściej opuszczają dom. W miniony weekend fotoreporterzy uwiecznili parę podczas jednego z takich spacerów.

Sophie Turner to jedna z tych gwiazd, którym przyszło przechodzić ciążę w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Aktorka długi czas spędzała wraz z mężem w izolacji. W końcu jednak Sophie i Joe Jonas postanowili częściowo zluzować restrykcje i od pewnego czasu pozwalają sobie na krótkie spacery po okolicy. 

Oczywiście zawsze z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w obowiązkowych maseczkach na twarzach.

MASECZKA? JEST! ...A SPODNIE? :)

Sophie Turner i Joe Jonas wybrali się w miniony weekend na spacer. Aktorka i piosenkarz zostali uwiecznieni podczas przechadzki po okolicy Encino w Kalifornii.

Oboje pamiętali o maseczkach ochronnych zakrywających nos i usta, a także o okularach. Sophie chyba o czymś jednak zapomniała... Gwiazda serialu "Gra o tron" wyszła z domu bez spodni i w różowych pluszowych klapkach w króliczki. Naprawdę uroczy outfit! :)

Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: RAVL, OSPO/Backgrid/East News

Sophie Turner i Joe Jonas wkrótce zostaną rodzicami. Pierwsze plotki o ciąży aktorki pojawiły się w sieci tuż przed Walentynkami. Amerykańska prasa donosiła w lutym, że Sophie Turner jest w czwartym miesiącu ciąży.

Oznaczałoby to, że pierwsze dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa przyjdzie na świat już latem!

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE