Sofia Richie pokazuje "życie po szczepionce". Na zdjęciach jej nowy facet!

2021-04-21 12:32 kp
Sofia Richie
Autor: BENS, AGNY/Backgrid/East News

Sofia Richie, tak jak zresztą wszyscy, po roku przestrzegania pandemicznych zasad, była już bardzo zmęczona obostrzeniami i strachem o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Dlatego teraz, gdy w końcu dołączyła do grona zaszczepionych, odetchnęła z ulgą i już bez wyrzutów sumienia może spotykać się z przyjaciółmi. Tak wygląda "życie po szczepionce" w jej wykonaniu!

Kolejne amerykańskie gwiazdy chwalą się, że są już zaszczepione przeciwko koronawirusowi. Tempo szczepień w USA jest naprawdę szybkie, a zatem coraz młodsi celebryci również cieszą się już swoją dawką szczepionki. Po Sophie Turner i Joe Jonasie przyszedł czas na Sofię Richie, która na Instagramie pokazała, że może spokojnie już spotykać się w większym gronie znajomych.

Sofia Richie promienieje ostatnio w towarzystwie swojego nowego chłopaka, Elliota Grainge - syna dobrego przyjaciela Lionela Richie i właściciela własnej wytwórni muzycznej. Modelkę i młodego biznesmena paparazzi widzieli razem kilka razy, zanim celebrytka zdecydowała się pokazać go oficjalne na Instagramie.

Sofia Richie bezpieczna ze znajomymi

Sofia Richie spędza jednak czas nie tylko ze swoim nowym ukochanym - zwłaszcza teraz, gdy jest już zaszczepiona na koronawirusa. Celebrytka dodała na Instagram nową galerię zdjęć z wszystko wyjaśniającym podpisem: "Życie po szczepionce", na którym widzimy ją ze znajomymi i Elliotem Grainge. Świadomość, że jest się już zaszczepionym, musiała być dla niej ogromną ulgą!

Wielu celebrytów oczywiście od miesięcy spotyka się w dużym gronie czy wyprawia na wakacje. Wciąż jednak muszą przestrzegać oni zasad związanych z wirusem i w razie potrzeby regularnie testować siebie i swoich znajomych - tak, jak robią to siostry Kardashian. Szczepionka całkowicie zmienia jednak te zasady i pozwala bez dodatkowych restrykcji spędzać czas z innymi.

A Wy jesteście już zaszczepieni?

NAJNOWSZE