Sofia Richie

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Sofia Richie i Elliot Grainge całują się na Instagramie! Są oficjalnie parą

2021-04-08 13:25

Sofia Richie po raz drugi pokazała na Instagramie swojego nowego chłopaka, tym razem już nie pozostawiając wątpliwości w kwestii charakteru ich znajomości i tożsamości wybranka. Nowy facet Sofii Richie to syn przyjaciela Lionela Richie, działający w branży muzycznej. Będzie Sofii lepszym partnerem niż Scott Disick?

Sofia Richie bardzo długo wierzyła w to, że uda jej się stworzyć poważny związek ze Scottem Disickiem. Celebrytka przez trzy lata znosiła więc towarzystwo ważnych dla niego sióstr Kardashian z Kourtney Kardashian na czele, a matka dzieci celebryty nie powstrzymywała się przy tym przed ironicznymi komentarzami i przytykami w stronę młodej modelki.

Z czasem Sofii Richie zaczęło coraz bardziej zależeć na dojrzałym związku i wspólnych planach. Postawiła więc Scottowi Disickowi ultimatum - nie może on spędzać z Kourt tyle czasu, co dotychczas. Efektu nie mogła się spodziewać - Disick bez mrugnięcia okiem zerwał z młodą ukochaną i szybko związał się z jeszcze młodszą od niej Amelią Hamlin.

Sekrety gwiazd walczących w FAME MMA | ESKA XD - Hotplota #20

Sofia Richie i Eliot Grainge są parą

Sofia Richie zaczęła szukać nowej miłości. Po nieudanej relacji z założycielem sieci kawiarni Cha Cha Matcha jej uwagę przykuł jej dobry znajomy - Elliot Grainge. Elliot to syn bliskiego przyjaciela Lionela Richie, Luciana Grainge'a - szefa Universal Music Group. Młody biznesmen zdążył założyć już własną wytwórnię 10k Projects. Wygląda więc na to, że modelka znalazła miłość tam, gdzie się jej nie spodziewała, czyli wśród najbliższych znajomych.

Elliot Grainge zawitał już raz na Instagram Sofii Richie, wtedy jednak para zapozowała "jedynie" do wspólnego selfie w maseczkach. Tym razem modelka pokazała zdjęcie, na którym całuje się z nowym ukochanym. Sofia zgrabnie wplotła zdjęcie z nowym chłopakiem w serię fotek ze znajomymi, nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie TO zdjęcie było najważniejsze!

Rodzina Sofii Richie z pewnością odetchnęła z ulgą, że celebrytka postawiła tym razem na mężczyznę nieco młodszego i o nieco lepszej reputacji niż Scott Disick. Lionel Richie od początku tamtej relacji nie ukrywał, że nie jest fanem związku swojej córki i miał nadzieję, że zakończy się on na krótkim romansie. Trwało to jednak prawie trzy lata.

Myślicie, że nowy związek Sofii Richie wypali?