Sobel udowadnia, że szanuje fanów. "My nie przerywamy show kochani"

2021-07-09 8:41 mm
Sobel puszcza Tajne info. Wytatuowany nastolatek z milionami wyświetleń powraca!
Autor: Def Jam Records Sobel puszcza Tajne info. Wytatuowany nastolatek z milionami wyświetleń powraca!

Sobel podpadł wielu swoim fanom wyrzucając i wyzywając w obraźliwych słowach ziomka, który wtargnął na jego scenę. Raper przeprosił i wytłumaczył się z incydentu, ale wiele osób wciąż zarzuca mu, że nie szanuje swoich fanów. Sobel próbuje udowodnić, że jest dokładne na odwrót i zaprasza na kolejne koncerty.

Afera, jaka wybuchła po koncercie Sobla w Krakowie, odbiła się w mediach społecznościowych dużym echem. Wielu fanów do dziś krytykuje rapera za to, co stało się na koncercie w Krakowie. Czy Sobel miał prawo wyrzucić fana ze sceny? Większość fanów przyznaje, że jak najbardziej - ale nie powinien go przy tym obrażać. Zdaniem sporej części internautów, to co wydarzyło się w Krakowie pokazało, że Sobel nie szanuje własnych fanów.

Czy rzeczywiście? Sobel próbuje udowodnić, że fani są dla niego bardzo ważni, a incydent z Krakowa nie zmienia jego podejścia do ludzi na koncertach. Dowodem może być filmik, który pojawił się na Instagramie Szymona Sobla. Widzimy na nim, jak raper nie tylko schodzi ze sceny do fanów, ale też bawi się razem z nimi i oddaje mikrofon, żeby mogli z nim pośpiewać.

my nie przerywamy show kochani

- pisze Sobel przy swoim filmiku. Niestety wideo jest bez dźwięku.

Czy fani wybaczą raperowi to, co wydarzyło się na koncercie w Krakowie? 

Najbliższy sprawdzian nastrojów już w piątek 9 lipca. Sobel pojawi się w Operze Leśnej w Sopocie. Z pewnością po koncercie w sieci pojawią się komentarze i relacje - oby tym razem nic nie zakłóciło występu i fani mogli skupić się już tylko na muzyce Sobla!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
NAJNOWSZE