Śmierć Gabby Petito: Nowe fakty! Chłopak blogerki miał wybuchy agresji?

2021-09-23 10:02 mm

Dlaczego Gabby Petito zginęła? Co działo się przed śmiercią blogerki? Co poszło nie tak podczas wakacyjnej podróży 22-latki i jej chłopaka? Śmierć Gabby Petito wciąż budzi wiele emocji, a w mediach pojawiają się nowe informacje o chłopaku prawdopodobnie zamordowanej dziewczyny. Tymczasem Brian Laundrie wciąż jest poszukiwany przez FBI.

Poszukiwana od 11 września Gabby Petito nie żyje. Agenci FBI potwierdzili już, że znalezione w Wyoiming ciało młodej kobiety należy do 22-letniej blogerki, która zaginęła podczas wakacyjnej podróży ze swoim chłopakiem. 

Narzeczony dziewczyny wrócił do domu bez niej i nie chciał powiedzieć, gdzie podziała się Gabby. Brian Laundrie wynajął adwokata, po czym... zniknął bez śladu.

Tuż po znalezieniu ciała dziewczyny służby przeszukały dom jej chłopaka, a w mediach nikt już nie ukrywa, że obecnie jest on głównym podejrzanym w sprawie śmierci Gabby Petito. FBI potwierdziła, że dziewczyna prawdopodobnie została zamordowana.

Co działo się przed śmiercią Gabby Petito?

Amerykańskie media docierają do kolejnych świadków, którzy w sierpniu spotkali Gabby Petito i jej chłopaka. Z jednej z najnowszych relacji wynika, że Brian Laundrie mógł mieć napady agresji. 

Stacja Fox News przytacza wypowiedź świadka, który widział, jak chłopak Gabby Petito zaatakował obsługę jednej z restauracji. 

Kobieta o nazwisku Nina Celie Angelo powiedziała z rozmowie z Fox News, że wraz ze swoim chłopakiem była świadkiem incydentu z udziałem narzeczonego Gabby Petito.

Do zdarzenia doszło w restauracji Tex-Mex. Brian Laundrie miał ostro pokłócić się z obsługą knajpy. Poszło o rachunek, a według Niny Angelo, chłopak Gabby Petito był bardzo zdenerwowany i agresywnie gestykulował. 

Kobieta dodała, że chwilę później Gabby Petito przepraszała obsługę za zachowanie swojego chłopaka.

Rodzice Gabby Petito zgłosili jej zaginięcie 11 września, ponieważ stracili kontakt z córką. Dziewczyna podróżowała vanem wraz ze swoim chłopakiem. Para zamierzała dotrzeć na zachodnie wybrzeże USA, zwiedzając po drodze parki narodowe. 

Ciało dziewczyny znaleziono w niedzielę 19 września na terenie Grand Teton National Park w Wyoming.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
NAJNOWSZE