Gabby Petito bita przez chłopaka? WYCIEKŁO NAGRANIE: świadek zgłaszał przemoc!

2021-09-21 11:16 mm
Czy Gabby Petito nie żyje? Co się stało z zaginioną blogerką?
Autor: Octavio Jones/Getty AFP/East News

Gabby Petito oficjalnie wciąż jest zaginiona, choć media i internauci są już w większości pewni, że blogerka nie żyje. Policja odnalazła ciało dziewczyny podobnej do Gabby Petito, w pobliżu miejsca, gdzie widziany był jej samochód. Tymczasem prasa opublikowała nagranie z telefonu alarmowego, pod którym ktoś prawdopodobnie zgłaszał, jak partner blogerki uderzył swoją dziewczynę!

Tą sprawą żyją całe Stany Zjednoczone. Zaginiona blogerka Gabby Petito prawdopodobnie nie żyje - pisze amerykańska prasa, powołując się na komunikaty władz po odnalezieniu ciała młodej kobiety w Wyoming. Według nieoficjalnych źródeł znaleziona martwa dziewczyna odpowiada rysopisowi zaginionej 22-latki. Równolegle trwają poszukiwania jej chłopaka, Briana Laundrie.

Gabby Petito była bita przez chłopaka?

Narzeczony Gabby Petito to obecnie główny podejrzany służb. Chłopak wrócił do domu bez swojej dziewczyny, z którą spędzał objazdowe wakacje w vanie. Para wybrała się razem w podróż po amerykańskich parkach narodowych, ale dziewczyna zniknęła bez śladu. Kiedy rodzina Gabby zgłosiła jej zaginięcie, Brian Laundrie wynajął adwokata, a następnie... sam również zniknął. 

W poniedziałek 20 września policja wraz z FBI przeszukała dom rodzinny Briana Laundrie. Tymczasem media opublikowały nagranie z centrali alarmowej, pod którą ktoś zgłaszał akt przemocy. Świadek powiedział, że widział, jak młoda dziewczyna została uderzona przez swojego partnera. Dziś wiadomo już, że byli to prawdopodobnie Gabby Petito i Brian Laudrie!

Po sieci krąży także nagranie pochodzące z kampera, którą podróżowała inna amerykańska rodzina. Kamera w aucie prawdopodobnie nagrała przypadkiem stojący na poboczu samochód Gabby Petito i jej chłopaka. Przed tylnymi drzwiami auta widać klapki, w których wcześniej widziana była blogerka.

Romantyczna podróż zakończona tragedią

Gabby Petito od niedawna prowadziła na Instagramie profil poświęcony podróżom. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu stało się przemieszczanie się po kraju vanem. Towarzyszył jej chłopak, który także ma profil podróżniczy na Instagramie.

Gabby Petito prowadziła też razem z Brianem Laundrym kanał na YouTube. Opublikowany na nim jeszcze w sierpniu film pokazuje, jak spędzała z chłopakiem wakacje w vanie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
NAJNOWSZE