Skepta rapuje o SEKSIE Z ADELE w piosence Mic Check? "Wiesz, że r***asz się z gwiazdą"!

2020-03-31 17:34 nk
Skepta, Adele
Autor: Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS, EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Adele i Skepta są obiektami plotek o romansie w zagranicznej prasie od kilku miesięcy. Dotąd żadne z nich nie komentowało pogłosek. Wygląda jednak na to, że Skepta ma dosyć milczenia. Jego nowa piosenka, Mik Check, zdaje się opisywać bardzo intymne szczegóły tej relacji! Co na to Adele?

Na początku października 2019 zagraniczne media donosiły, że Adele od jakiegoś czasu spotyka się ze swoim starym przyjacielem, raperem Skeptą. Celebrytów miała połączyć nie tylko miłość do muzyki, ale i wspólne korzenie - oboje pochodzą z Tottenhamu. Wtedy jeszcze fani gwiazdy traktowali te doniesienia jak kolejne plotki. Szybko stało się jasne, że Adele i Skepta kręcą ze sobą na poważnie!

Adele w piosence Skepty?

Jak Wam już pisaliśmy, Adele traktuje poważnie swój związek, bo przedstawiła Skeptę swoim słynnym znajomym!

Tymczasem Skepta właśnie wydał nową piosenkę Mic Check. I naprawdę wszystko wskazuje na to, że rapuje w niej o Adele! Oczywiście imię artystki nie pada nigdzie w tekście, ale.. no c'mon, naprawdę nietrudno się domyślić...

Dałem jej seks, powiedziała, że czuje to w piersiach. Możesz unieść sławę? Wiesz, że r***asz się z gwiazdą. Kiedy r***asz się ze mną, piszesz o tobie w prasie. zajęło mi trochę czasu, zanim poskładałem to sobie. Lepiej późno, niż wcale.

rapuje Skepta w utworze Mic Check.

Myślicie, że Adele wkurzyła się o ten tekst?

NAJNOWSZE