Adele ma chłopaka? Gwiazda wyznała prawdę!

2020-10-29 8:39 kp
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Media plotkarskie ponownie od kilku dni rozwodzą się na temat relacji Adele ze Skeptą - jak już donosiliśmy wiele miesięcy temu, wokalistka i brytyjski raper bardzo dobrze się dogadują i podobno są parą. Temat odżył tuż po wizycie Adele w Saturday Night Live. Czy rzeczywiście Adele ma chłopaka? Gwiazda osobiście odpowiedziała na plotki!

Po miesiącach z dala od mediów Adele znów wróciła do świata showbiznesu - wszystko wskazuje jednak na to, że tylko na krótką chwilę. Gwiazda poprowadziła w weekend ostatni odcinek Saturday Night Live, na co czekali fani na całym świecie. Adele pochwaliła się nową figurą i przypomniała o swoim poczuciu humoru. Wiele osób liczyło na nowe kawałki - tych niestety Adele jeszcze nie ma.

Łatwo zauważyć, że Adele bardzo spodobało się jej nowe życie. Po rozstaniu z Simonem Koneckim gwiazda przeszła nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną metamorfozę. Wokalistka, która dotąd była zdecydowaną domatorką, spędziła miesiące w Los Angeles, gdzie imprezowała z takimi gwiazdami jak Jennifer Lawrence. Nic dziwnego, że nie znalazła czasu na powrót do studia nagraniowego.

Adele i Skepta są parą?

Na metamorfozie gwiazdy skorzystało też jej życie uczuciowe. Już wiele miesięcy temu media donosiły, że Adele randkuje ze swoim wieloletnim przyjacielem Skeptą. Teraz plotki odżyły i dziennikarze na nowo informują, że wokalistka i raper spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

>> Adele i Skepta randkują? Spędzają razem sporo czasu. "Ona dobrze się bawi"

ESKA XD #007

Czy Adele rzeczywiście ma chłopaka? Gwiazda postanowiła osobiście skomentować sprawę w ostatnim poście na Instagramie. Podsumowując swój występ w Saturday Night Live wokalistka napisała:

Podziękowania dla najwspanialszej obsady, ekipy, scenarzystów i producentów. Co za wspaniała gromada ludzi. Lorne, dziękuję, że we mnie wierzysz! Lindsay, moja siostro na całe życie, Maya, moja komediantko i mamo bohaterka! A do tego publiczność zarówno podczas próby generalnej, jak i na żywo! Zrobiłam to dla przyjemności i mam nadzieję, że Wy też trochę z tego wynieśliście! Powodzenia w wyborach, Ameryko. Tak bardzo cię kocham. Troszczcie się o siebie nawzajem i bądźcie spokojni. Wesołego Halloween! Wracam teraz do swojej jaskini, aby być kotką (singielką), którą jestem! Do zobaczenia w przyszłym roku ♥ ️

- czytamy.

Wszystko już jasne! Nawet, jeśli Adele spotyka się ze Skeptą, z pewnością ich relacja nie jest na tyle poważna, by gwiazda uważała się za osobę w związku. Z postu dowiadujemy się jeszcze jednego - wygląda na to, że Adele zakosztowała w życiu bez obowiązków zawodowych i najwyraźniej nie ma ochoty wracać w najbliższym czasie do pracy.

NAJNOWSZE