Skepta flirtuje z Adele na Instagramie! Są parą?

2020-06-29 10:12 KP
Skepta, Adele
Autor: Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS, EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Adele trzyma się w swoim życiu jednej ważnej zasady - żadnych informacji o jej życiu prywatnym w mediach. Gwiazda nigdy nie pokazywała się często publicznie, jednak od rozstania z Simonem Koneckim jeszcze bardziej niż zawsze dba o to, by nie plotkowano na jej temat. Nie zawsze da się jednak utrzymać wszystko w sekrecie. Zwłaszcza, gdy twój facet flirtuje z tobą na Instagramie!

Aż trudno uwierzyć w to, jaką przemianę przeszła Adele od czasu jej rozstania z Simonem Koneckim. Nie chodzi tu wyłącznie ojej metamorfozę fizyczną i ogromną utratę wagi, którą zachwycali się już jej fani na całym świecie, ale również zmianę trybu życia. Wcześniej przykładna żona i matka, po rozwodzie zakosztowała w przyjemnościach życia klubowego i wyjściach ze znajomymi.

Jedno jest jednak w jej przypadku niezmienne - Adele bardzo dba o swoje życie prywatne. Na jej Instagramie miesiącami nie pojawiają się nowe zdjęcia, a wywiad z wokalistką to niespełnione marzenie każdego pisma dla kobiet. Wygląda jednak na to, że tym razem udało się "podejrzeć" małą część jej życia osobistego.

Adele i Skepta są parą?

Już jesienią ubiegłego roku donosiliśmy, że Adele spotyka się z raperem Skeptą, z którym od lat się przyjaźniła. Wokalistka miała szybko przedstawić swojego nowego ukochanego przyjaciołom, a on już w marcu opublikował kontrowersyjną piosenkę, w której - zdaniem wielu - rapuje o seksie z gwiazdą.  Teraz Skepta znów przypomniał światu o swoim związku z Adele, a wszystko za sprawą komentarza, który zostawił pod jej najnowszym zdjęciem na Instagramie.

W weekend Adele opublikowała na swoim profilu dwa zdjęcia zrobione w jej domu podpisane żartobliwie: "po pięciu cydrach". Skepta skomentował fotki, pisząc:

W końcu dostałem twoje hasło do instagrama

- czym zasugerował nie tylko, że jest autorem zdjęć, ale i że ma dostęp do jej konta.

Wygląda więc na to, że związek Adele i Skepty kwitnie. Nie liczmy jednak na to, że zobaczymy ich razem na ściance - oboje bardzo unikają wszelkich spotkań z fotoreporterami i paparazzimi.

Pasują do siebie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
5 ciders in 👌🏻 Post udostępniony przez Adele (@adele)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Inseparable 🤞🏿 Post udostępniony przez Skepta (@skeptagram)
Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE