Sia NIE UPRAWIAŁA SEKSU od 4 lat! Diplo nie odpowiedział na jej ofertę?

2020-05-22 12:48 AM
Sia Furler
Autor: ?/Splash News/EAST NEWS

Sia długo unikała życia na świeczniku i opowiadania o sobie portalom plotkarskim. Ale kiedy już zaczęła mówić, odwagi jej nie brakowało. Przez to jej fani mogą się o niej sporo dowiedzieć. Artystka bez ogródek opowiedziała o swoim życiu, także tym intymnym.

Sia wcześniej unikała medialnego rozgłosu, skupiała się głownie na swojej pracy artystycznej. Teraz najwyraźniej uznała, ze chwila szumu wokół niej nie zaszkodzi i podczas kilku wywiadów opowiedziała o swoim życiu. Wyznała także te najintymniejsze szczegóły. Po pierwsze zdradziła, że adoptowała syna. Później odniosła się do DJ-a Diplo, któremu jeśli wierzyć jej samej oferuje niezobowiązujący seks. Teraz ponownie odnosi się do tej sfery. Czyżby próbowała przypomnieć amerykańskiego producentowi muzycznemu o sobie? Swoją drogą DJ chyba nie odpowiedział na jej ofertę sprzed kilku miesięcy…

Sia odważnie opowiedziała o tym, jak bardzo Diplo ją pociąga. Publicznie przyznała się do tego, że zaoferowała mu niezobowiązujący seks. Diplo chyba jeszcze na ofertę nie odpowiedział, bo Sia ponownie wraca do tematu, tym razem mówiąc w rozmowie z Jackie „O” Henderson o tym, jak długo już żyje w celibacie.

Rozmowa potoczyła się w zaskakujący sposób, ponieważ nie tylko sama Sia wyznała, że od 4 lat nie uprawia seksu, ale także sama prowadząca przyznała, że ona również 2 lata żyje bez niego! Po wyznaniach prezenterki, Sia powiedziała:

„Założę się, że mój czas jest dłuższy niż twój. Ja 4 lata”.

„O mój Boże, nie czujesz się źle?” – pytała śmiejąc się Jackie.

Sądząc po wypowiedzi i po tym, jak Sia odniosła się do seksu, wygląda na to, że Diplo nie potraktował jej oferty poważnie…

Jak gwiazdy radzą sobie na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE