Sia adoptowała syna i... umawia się z Diplo na seks!

2020-01-14 10:59 kp
Sia Furler
Autor: ?/Splash News/EAST NEWS

Sia zdecydowanie nie należy do stałych bywalczyń mediów plotkarskich. Gwiazda przez długi czas nie ujawniała swojej tożsamości, występując na scenie w charakterystycznej czarno-białej peruce. Gdy jednak Sia wyznała w mediach, że nie tylko została mamą, ale i umawia się ze znanym muzykiem na niezobowiązujący seks, nie można o tym nie wspomnieć!

Sia zaskoczyła swoich fanów kilkoma wyznaniami z najnowszego wywiadu. Unikająca zazwyczaj rozgłosu artystka porozmawiała z GQ magazine, gdzie zdradziła m.in., że... adoptowała syna!

Sia ma za sobą kilka związków i trudnych wydarzeń w życiu prywatnym. Już wiele lat temu media plotkowały o jej orientacji seksualnej - wtedy Sia przyznała, że spotyka się zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Od 2008 do 2011 roku gwiazda była w związku z DJ Samsonem, a w 2014 roku poślubiła reżysera filmów dokumentalnych Erika Andersa Langa. Para ogłosiła separację dwa lata później. Teraz Sia zdobyła się na odważne i oryginalne wyzwanie!

Sia i jej odważny plan

Po pierwsze - w rozmowie z GQ Sia wyznała, że adoptowała syna. Po drugie - niemal w tym samym zdaniu Sia oświadczyła, że planuje do końca życia zostać singielką, a zamiast szukać związku, chce umawiać się na niezobowiązujący seks... z Diplo.

Znaczna część naszej relacji mija nam na unikaniu seksu, żeby nie zrujnować naszej relacji biznesowej. On jest super gorący. W tym roku wysłałam do niego smsa: "Posłuchaj, jesteś jedną z pięciu osób, które mnie seksualnie pociągają i teraz, gdy postanowiłam, że będę do końca życia singielką i adoptowałam syna, nie ma czasu na związki. Więc jeśli jesteś zainteresowany seksem bez zobowiązań, odezwij się"

- powiedziała wokalistka.

Jak myślicie, co na to Diplo?

NAJNOWSZE