Shawn Mendes odzyskał skradziony samochód! Złodzieje wciąż są bezkarni

2021-04-06 16:00 AM
Shawn Mendes
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Shawn Mendes kilka dni temu został okradziony. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a złodzieje ukradli jedynie (albo aż tyle) luksusowego mercedesa G-Class. Gdy piosenkarz powoli tracił nadzieję na odzyskanie auta, policja stanęła na wysokości zadania i odzyskała skradziony łup.

Ostatnio w mediach coraz częściej słyszy się o włamaniach do domów gwiazd. Nie tylko Kendall Jenner padła ofiarą włamywacza, ale także Shawn Mendes i Camila Cabello. Intruz wszedł do ich domu w Los Angeles, następnie wziął kluczyki od luksusowego auta i perfekcyjnie nim odjechał.

>> Shawn Mendes został okradziony! Włamywacze ukradli jego samochód 

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Mijały dni, a policja w tej sprawie pozostawała bezradna. Również Shawn tracił już nadzieję na odzyskanie swojego mercedesa. Około tygodnia później, funkcjonariusze przekazali piosenkarzowi dobrą wiadomość. Jego auto zostało odnalezione na jednej z ulic w Los Angeles. Po rozpoznaniu samochodu policja nie miała wątpliwości, kto jest faktycznym właścicielem pojazdu.

Samochód został odnaleziony, ale wciąż pozostaje kwestia ujęcia przestępców. Według zagranicznych mediów jak dotąd nie dokonano żadnych aresztowań!

Myślicie, że złodzieje odpowiedzą za to?

NAJNOWSZE