Kendall Jenner

i

Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Kolejne włamanie u Kendall Jenner! Stalker próbował pływać nago w jej basenie

2021-04-02 22:03

Kendall Jenner nie ma łatwego życia. Chociaż gwiazda bardzo chroni swoją prywatność, stalkerzy znają jej adres. Z powodu włamań i gróźb musiała wyprowadzić się z domu w Beverly Hills. Jeden włamywacz groził jej śmiercią! Gwiazda uzyskała zakaz zbliżania się, a kilka dni później... kolejny stalker wszedł do jej domu. Próbował nago pływać w jej basenie!

Kendall Jenner to najlepszy dowód na to, że sława to nie zawsze dobra sprawa. Dzięki ogromnej popularności celebrytka stała jest jedną z najlepiej zarabiających modelek świata. Tak duża rozpoznawalność niesie ze sobą ryzyko. Stalkerze jakimś cudem poznali adres Kendall Jenner.

Niedawno do jej domu w Beverly Hills włamał się mężczyzna, który groził, że zabije Kendall Jenner, a później siebie samego. W tym tygodniu otrzymał zakaz zbliżania. Jednak modelka nie zdążyła nacieszyć się bezpieczeństwem. W niedzielę kolejny mężczyzna włamał się do Kendall Jenner!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Nagi mężczyzna chciał pływać w basenie Kendall Jenner

TMZ donosi, że Kendall Jenner złożyła wniosek o kolejny zakaz zbliżania. Dowiadujemy się, że w niedzielę do jej posiadłości w Beverly Hills wtargnął mężczyzna. Około drugiej w nocy zaczął walić w drzwi i okna, wykrzykując jej imię.

Kendall była w domu! Na szczęście posiadłość jest na tyle duża, że była w stanie pozostać w bezpiecznym miejscu, podczas gdy jej ochrona szukała mężczyzny.

Stalker odpuścił poszukiwania Kendall Jenner i postanowił... popływać nago w jej basenie! Jednak ochroniarze modelki popsuli mu plany. Później trafił w ręce policji i usłyszał zarzuty.

Tymczasem Kendall Jenner wyprowadziła się ze swojego domu w Beverly Hills. Po takich przejściach wcale nas to nie dziwi!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?