Hailey i Justin Bieber w więzieniu! Tak spędzają tegoroczną Wielkanoc

2021-04-04 17:15 mm
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Co robią w Wielkanoc Justin Bieber i jego żona? Małżonkowie wybrali niecodzienny sposób na spędzenie tegorocznych świąt. Bieberowie wybrali się do... więzienia! Modelka i jej mąż pochwalili się na Instagramie zdjęciami z zakładu karnego, gdzie z okazji Wielkanocy odwiedzili kalifornijskich skazańców. Jak wspominają tę wizytę?

Bieberowie opublikowali na Instagramie post, w którym pokazali, jak spędzili wielkanocną sobotę. Kanadyjski piosenkarz i jego żona wybrali się do więzienia stanowego w Kalifornii, aby spotkać się z osadzonymi i wysłuchać ich historii. Wizyta w więzieniu zrobiła na Justinie i Hailey ogromne wrażenie.

Mieliśmy możliwość odwiedzenia Stanowego Więzienia Kalifornii w Lancaster. Niesamowity dzień, który zmienia życie. Nigdy nie zapomnimy wspaniałych ludzi, których poznaliśmy i ich niesamowitych historii. Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem sprawili, że było to możliwe!

- napisała na Instagramie Hailey Bieber, dołączając kilka zdjęć zrobionych podczas wizyty w więzieniu.

Na fotkach widzimy, jak Bieberowie wchodzą za bramę placówki, a następnie rozmawiają z osadzonymi na zaaranżowanym na więziennym placu spotkaniu.

W więzieniu stanowym w Lancaster wyroki odsiaduje około 2300 więźniów. Jest to placówka przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. 

Justin Bieber niejeden raz opowiadał w wywiadach o tym, że sam popełnił w życiu wiele błędów, przez które mógł przekreślić swoją przyszłość. Przypomnijmy, że w 2014 roku piosenkarz sam trafił za kratki po tym, jak policja z Miami zatrzymała go za prowadzenia auta pod wpływem środków odurzających.

Justin Bieber w areszcie - zdjęcie z 2014 roku
Autor: REHAB/bauergriffinonline.com/East News
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.04.2021

7 lat temu zostałem aresztowany, to nie był mój najlepszy czas. Nie jestem dumny z tego, co robiłem w swoim życiu. Byłem zraniony, nieszczęśliwy, zdezorientowany, wściekły, wprowadzony w błąd, niezrozumiany i zły na Boga… 

- tak piosenkarz wspominał to wydarzenie w niedawnym poście na Instagramie.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE