Shawn Mendes ma bliznę na twarzy. Zrobił mu ją fan krótko przed koncertem w Krakowie

2019-04-01 20:15
Shawn Mendes - nowa blizna na twarzy
Autor: instagram.com

Shawn Mendes uważany jest obecnie nie tylko za jednego z najlepszych, ale i najprzystojniejszych muzyków młodego pokolenia. Do zdjęć piosenkarza wzdychają miliony nastolatek na całym świecie - w tym w Polsce. Tuż przed koncertem w Krakowie Shawn Mendes dorobił się jednak blizny na twarzy. Wszystko z powodu fana, który zbyt nachalnie chciał go dotknąć.

Dla Shawna Mendesa jednym z najważniejszych aspektów kariery muzycznej jest kontakt z fanami. Piosenkarz od początku bardzo otwarcie podchodził do swoich wielbicieli i przyzwyczaił ich do tego, że nie buduje między sobą a nimi dystansu. Podczas spotkań z fanami Shawn cierpliwie pozuje do zdjęć i chętnie krótko z nimi rozmawia. Gdy nie ma na to czasu - zawsze tłumaczy, dlaczego tak się stało.

Rosnąca popularność Shawna Mendesa nie ułatwia mu jednak trzymania się swoich zasad. Tuż przed koncertem w Krakowie - po jednym z koncertów we Włoszech - Shawn dorobił się blizny na twarzy. Wszystko przez natrętnego fana...

HOT TEMAT
Shawn Mendes

Autor: instagram.com

Shawn Mendes znów doprowadził fanki do omdlenia. Wszystko przez te mięśnie!

Shawn Mendes ma nową bliznę na twarzy

Internauci już kilka dni temu zauważyli na Instagramie Shawna Mendesa, że na jednym z jego policzków pojawiło się głębokie zadrapanie. Jego pochodzenie piosenkarz wyjaśnił podczas Q & A w Zurychu, gdy jeden z fanów o nie zapytał.

Gdy kończę koncert podchodzę do fanów w pierwszym rzędzie tłumu i ktoś udrapnął mnie w policzek we Włoszech.

- wyjaśnił.

Dlatego też fani Shawna Mendesa w Krakowie nie powinni się dziwić, jeśli zobaczą na jego twarzy nieestetycznego strupa.

Tymczasem Shawn Mendes w Krakowie wystąpi już 2 kwietnia. Emocje fanów sięgają zenitu i część z nich już teraz czeka na muzyka pod hotelem, w którym prawdopodobnie będzie nocował.

>> Shawn Mendes: Kraków gotowy na koncert. Fani dyskutują: iść pod hotel?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Montpellier thank you 🌸💙 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)
NAJNOWSZE