Shawn Mendes: Kraków gotowy na koncert. Fani dyskutują: iść pod hotel?

2019-04-01 19:11
Shawn Mendes
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Shawn Mendes w Krakowie to już nie marzenie fanów, a fakt - wokalista 2 kwietnia wystąpi w Tauron Arenie, jednak w Krakowie zjawi się najpewniej jeszcze dziś. Wielbiciele piosenkarza już od wielu tygodni przygotowują się na jego przyjazd i dyskutują na temat akcji koncertowych i zachowania przed występem. Czy w Krakowie Shawn Mendes wyjdzie do fanów? Napięcie sięga zenitu!

Shawn Mendes należy obecnie do czołówki najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia na świecie. Już jutro 20-letni gwiazdor wystąpi w Krakowie. Shawn Mendes od miesięcy wyczekiwany jest przez tłumy polskich fanów, którzy odliczają godziny do jego występu.

Napięcie wokół koncertu Shawna Mendesa w Krakowie rosło już od wielu tygodni. Zwłaszcza, że piosenkarz znany jest ze swojej wielkiej otwartości wobec fanów - Shawn chętnie wychodzi do swoich wielbicieli, robi sobie z nimi zdjęcia i zamienia kilka słów. W związku tym jednak każde jego publiczne pojawienie się wywołuje ogromne emocje, a to nie pomaga mu w odpoczynku przed koncertem.

>> Shawn Mendes prześladowany? Fani przed koncertem w Krakowie apelują: "Nie idźcie pod hotel"!

HOT TEMAT
Shawn Mendes

Autor: instagram.com

Shawn Mendes wystąpi w filmie. Zagra... Elvisa Presleya?!

Shawn Mendes: Kraków oblężony przez fanów muzyka

Zgodnie z harmonogramem Shawn Mendes w Krakowie zjawi się najprawdopodobniej jeszcze dzisiejszego wieczoru. Najbardziej zagorzali fani piosenkarza na bieżąco obserwują na Twitterze jego trasę i przewidują, że do Krakowa Shawn Mendes przybędzie najpewniej 1 kwietnia około godziny 21:00. A to dla wielu z nich wielka pokusa, by udać się pod hotel, w którym będzie spał piosenkarz.

Polscy fani ostrzegają jednak - nie idźcie pod hotel. W sieci od początku trasy Shawna Mendesa krążą bowiem filmy, na których widać tłumy fanów w różnych miastach Europy, zaburzających spokój muzyka i innych gości hotelowych. W Polsce ma być inaczej - fani chcą przywitać go spokojnie, dać mu czas niezbędny mu przed koncertem w Krakowie odpoczynek i zrobić na nim pozytywne wrażenie.

Trudno się dziwić emocjom fanów przed koncertem Shawna Mendesa w Krakowie. 2 kwietnia 2019 muzyk po raz pierwszy w karierze zagra w naszym kraju. Podczas koncertu w Krakowie Shawn Mendes będzie promował najnowsza płytę z ubiegłego roku, z której pochodzą takie hity jak In My Blood czy Lost In Japan.

Dyskusję fanów przed koncertem Shawna Mendesa w Polsce można śledzić na Twitterze pod hashtagiem #ShawnMendesTheTourKrakow.

NAJNOWSZE