Shawn Mendes wystąpi w filmie. Zagra... Elvisa Presleya?!

2019-03-25 14:20
Shawn Mendes
Autor: instagram.com

Shawn Mendes to dziś bez wątpienia najgorętsze nazwisko w światowej branży muzycznej! 20-latek za sprawą swojej ostatniej płyty ugruntował swoją pozycję na rynku i nie tylko przypieczętował miłość nastoletnich fanów, ale i zdobył sporą rzeszę starszych wielbicieli. Sukces goni sukces - w ostatnich tygodniach Shawn brylował w kampaniach reklamowych znanych marek, a teraz... przygotowuje się do roli w filmie.

Shawn Mendes jeszcze nigdy nie był tak popularny i kochany jak teraz. Piosenkarz, który przebywa właśnie w trasie koncertowej po Europie promującej jego najnowszą płytę, zdobywa serca fanów na całym świecie nie tylko swoim talentem, ale i naturalnością i otwartością. Shawn od zawsze mówi, że najważniejszym elementem kariery jest dla niego kontakt z fanami. Dlatego też, gdy ostatnio walczył z przeziębieniem, nie zapomniał przeprosić ich za brak rozmów.

>> Shawn Mendes cierpi na ostre przeziębienie! Koncert w Polsce zagrożony?

Na szczęście na kilka dni przed koncertem Shawna Mendesa w Polsce muzyk czuje się już świetnie i wrócił do regularnych spotkań z fanami. Na jednym z ostatnich spotkań z cyklu Q&A w Turynie piosenkarz zdradził swoje ekscytujące plany na przyszłość.

HOT TEMAT
Shawn Mendes chce wyglądać jak swój fan

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News; Twitter

Shawn Mendes zmienia styl przed koncertem w Polsce. Chce wyglądać jak ten fan! Ładnie? [SONDA]

Shawn Mendes zagra w filmie

Okazuje się, że Shawn Mendes - jak wcześniej wielu muzyków - otrzymał już propozycję występu w filmie. Na pytanie jednego z fanów o tym, czy ma w planach przygodę z aktorstwem, odpowiedział:

Zagrać filmie? Tak. Myślę, że wydarzy się to szybciej, niż myślicie!

- przyznał zagadkowo.

Warto przypomnieć, że już jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, według których Shawn Mendes ma wcielić się w rolę Elvisa Presleya w filmie o Królu Rock And Rolla. Sam Shawn zdążył już przyznać, że zrobiłby to z wielką przyjemnością, a w styczniu na jego Insta Story pojawił się cover hitu I Can't Help Falling In Love.

Rola Elvisa Presleya mogłaby przynieść Shawnowi Mendesowi więcej rozgłosu niż występ Harry'ego Stylesa w Dunkierce Christophera Nolana. Wyobrażacie go sobie w tej roli?

NAJNOWSZE