Shawn Mendes znów doprowadził fanki do omdlenia. Wszystko przez te mięśnie!

2019-03-26 17:11
Shawn Mendes
Autor: instagram.com

Już za kilka dni Shawn Mendes wystąpi w Polsce. Tymczasem muzyk podróżuje po Europie, wpędzając w nieludzki zachwyt kolejne tysiące fanów, zasiadających na widowni jego koncertów. Kiedy właściwie 20-letni piosenkarz zmienił się z nastolatka w bożyszcze kobiet? Obok takich zdjęć nie można przejść obojętnie.

Aksamitny głos, anielska twarz i... seksowne ciało - tak najkrócej opisać można Shawna Mendesa, który z każdym dniem wyrasta na jedną z największych gwiazd muzyki na świecie. Nie ma wątpliwości, że wydanie ostatniej płyty stało się przełomem w jego karierze. Shawn przestał być nastolatkiem z gitarą, a stał się dojrzałym muzykiem i bożyszczem kobiet. Jednocześnie do jego drzwi zapukały największe marki świata, dzięki czemu mogliśmy oglądać go ostatnio chociażby w bieliźnie Calvina Kleina.

Tym samym Shawn Mendes udowodnił, że ma nie tylko ładną buzię, ale i bardzo umięśnione ciało. Teraz piosenkarz chętnie chwali się efektami swojej pracy na siłowni, czym wprowadza w ekstazę kolejne fanki.

HOT TEMAT
Shawn Mendes

Autor: instagram.com

https://www.eska.pl/hotplota/news/shawn-mendes-wystapi-w-filmie-zagra-elvisa-presleya-aa-uarj-Hr7K-RT7d.html

Shawn Mendes chwali się mięśniami

Prezentowaniu muskulatury sprzyja trasa koncertowa. Shawn Mendes występuje właśnie w Europie w ramach Shawn Mendes: The Tour i w ramach tournee już 2 kwietnia zaśpiewa w Krakowie. Tymczasem muzyk chwali się na Instagramie kolejnymi zdjęciami z koncertu we Włoszech. Fanom do gustu przypadło zwłaszcza to, na który widać jego kształtne bicepsy...

Jest niesamowity i seksowny! Kocham cię Shawn!

Dosłownie krzyczę! te RAMIONA!

Zostań moim mężem

Te muskuły i żyły...

Przepraszam, twoje ramiona są wspaniałe

Jeśli jesteś hot i o tym wiesz, klaśnij! *Shawn klaszcze*. Bożeeee!

- zachwycają się fanki w komentarzach.

Rzeczywiście Shawn Mendes jest aż tak HOT? Zobaczcie sami!

>> Shawn Mendes zmienia styl przed koncertem w Polsce. Chce wyglądać jak ten fan! Ładnie? [SONDA]

NAJNOWSZE