Shawn Mendes i Camila Cabello znowu razem! Też baliście się, że coś jest nie tak?

2020-05-24 11:21 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Fani Shawna Mendesa i Camili Cabello coraz bardziej niecierpliwili się w oczekiwaniu na jakąś oznakę życia od Shawmilli. W ostatnich tygodniach muzycy pokazywali się wyłącznie osobno i wielu zaczynało zastanawiać się, czy wszystko działa w ich związku tak, jak należy. W końcu możemy odetchnąć z ulgą - para podzieliła się wspólnym zdjęciem!

Shawn Mendes i Camila Cabello to para, której kibicują dzisiaj wszyscy. Muzycy przez wiele lat się przyjaźnili, zanim w ubiegłym roku przy okazji pracy nad singlem Senorita okazało się, że w rzeczywistości oboje czują do siebie coś więcej. Ubiegłoroczne lato minęło więc w mediach pod znakiem Shawmilli. Zakochanych było w mediach tak wiele, że w pewnym momencie zaczęto nawet podejrzewać, że ich związek to chwyt marketingowy!

Dzisiaj już nikt nie pokusiłby się o takie stwierdzenie. Shawn Mendes i Camila Cabello mają za sobą prawie rok związku i obecnie już znacznie rzadziej możemy zobaczyć ich razem, zwłaszcza w czasach kwarantanny. Wiadomo, że para spędziła ze sobą tygodnie w izolacji i w ostatnim czasie wyraźnie potrzebowała oddechu - w ostatnich dniach kilka razy mogliśmy zobaczyć Shawna na samotnych spacerach.

>> Shawn Mendes na spacerze, znów bez Camili Cabello. "Jak model na wybiegu!" [ZDJĘCIA]

Shawn Mendes i Camila Cabello razem na Instagramie

W końcu możemy odetchnąć jednak z ulgą. Camila Cabello dodała na swój profil na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochanym i ich dwoma psami. Oboje zrelaksowani, uśmiechnięci i zakochani - obyśmy zawsze mogli oglądać ich w takiej formie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

A Shawn Mendes nadal nie trafił do fryzjera... :)

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE