Shawn Mendes też czeka na fryzjera! Tak sobie poradził z niesfornymi włosami [ZDJĘCIA]

2020-05-22 10:04 kp

Po dwóch miesiącach kwarantanny Polacy rzucili się do salonów fryzjerskich, by okiełznać swoje zaniedbane fryzury. Salony z nowymi obostrzeniami pracują pełną parą, a i tak dostanie się do ulubionego fryzjera stało się sporą trudnością. Wiele wskazuje na to, że z usług stylisty fryzur od dawna nie korzystał też Shawn Mendes. Sami zobaczcie, jak radzi sobie ze swoimi włosami w czasach pandemii!

Shawn Mendes, jak wszystkie inne gwiazdy, dostosował się do rozporządzeń o społecznej izolacji i od wielu tygodni przebywał z dala od tłumów we własnym domu. Kwarantannę piosenkarz spędził oczywiście z Camilą Cabello - para pokazywała się razem na Instagramie i razem wystąpiła podczas koncertu One World Together. Ostatnio Shawn Mendes zaczął być coraz częściej widywany jednak w Miami solo. Gwiazdor wyraźnie ma dość życia w zamknięciu i coraz chętniej korzysta ze spacerów na świeżym powietrzu.

Ostatnio paparazzi przyłapali go na takim spacerze już po raz kolejny w ciągu ostatnich dni. W czasach pandemii Shawn stawia na wygodę i pokazuje się przeważnie w sportowych ciuchach - w końcu szansa na spotkanie z fanami jest podczas izolacji bliska zeru.

Fryzura Shawna Mendesa w czasach pandemii

Tym razem warto zwrócić uwagę na fryzurę Shawna Mendesa. Wokalista jak my wszyscy :) od wielu tygodni wyraźnie cierpi na brak dostępu do fryzjerów, w wyniku czego jego włosy są już tak długie, że Shawn musi sobie pomagać opaską. Od wielu dni niemal za każdym razem, gdy widzimy go publicznie, gwiazdor ma związane z tyłu włosy, które wyraźnie wraz z długością nabierają coraz bardziej wyraźnych loków!

A może byłoby fajnie, gdyby pozwolił im jeszcze urosnąć? Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE