Shawn Mendes i Camila Cabello całują się wśród pajęczyn. Tak obchodzili Halloween

2020-11-01 17:01 mm
Shawn Mendes i Camila Cabello obchodzą Halloween 2020
Autor: instagram.com / Shawn Mendes

Od czasu powrotu Camili Cabello z planu filmu o Kopciuszku ona i Shawn Mendes są niemal nierozłączni. Oczywiście spędzili razem także Halloween, o czym przekonaliśmy się przeglądając ich prywatne zdjęcia na Instagramie. Wcześniej w sieci pojawiły się także fotki Shawna Mendesa spacerującego w pobliżu domu przyozdobionego przez niego i Camilę w halloweenowe pajęczyny. Ale najwięcej sensacji wzbudziło zdjęcie całującej się "Shawmili"

Halloween już za nami. "Święto Duchów" tradycyjnie zostawiło po sobie wiele ciekawych fotek gwiazd, które jak co roku obowiązkowo z okazji Halloween przebierają się w najróżniejsze, często bardzo oryginalne stylizacje. Pokazywaliśmy już m.in. dziewczyn z Riverdale, które przebrały się za Atomówki, kreacje Kylie Jenner oraz jej starszej siostry, Kendall, która z okazji Halloween upodobniła się do Pameli Anderson z 1996 roku

Czas na kolejne przebrania, choć w tym przypadku większą sensację wzbudziły nie same stroje gwiazd, ale to, co robią na zdjęciach ich bohaterowie. Mowa o jednej z najbardziej lubianych par show-biznesu, czyli Camili Cabello i Shawnie Mendesie.

premiera gry Cyberpunk przesunięta na grudzień | ESKA XD- Blogier #8

Shawn i Camila całują się w pajęczynach

Jeszcze kilka tygodni temu Shawn Mendes był tzw. słomianym wdowcem - jego ukochana opuściła go na dłuższy czas z powodu pracy na planie filmu Cindirella. Camila Cabello jest już jednak przy swoim chłopaku i od dnia powrotu nie opuszcza go nawet na krok.

"Shawmila", jak pieszczotliwie fani nazywają ten związek, oczywiście spędziła też razem Halloween. 

Jeszcze w ciągu dnia fotoreporterzy przyłapali Shawna na samotnym spacerze w pobliżu domu w Miami, w którym mieszka ze swoją dziewczyną. Na fotkach widać przystrojony w pajęczyny ogródek gwiazd...

Shawn Mendes
Autor: VAEM/Backgrid/East News

W halloweenowy wieczór Shawn Mendes i Camila Cabello sami wrzucili na Instagram nowe zdjęcia. Na fotkach możemy podziwiać ich tegoroczne stylizacje - jak widać, niezbyt wyszukane, zwłaszcza w przypadku Shawna, który w zasadzie ograniczył się do pomalowania twarzy i założenia pierścienia. 

Ale zdjęcia i tak bardzo spodobały się fanom, a to głównie dzięki soczystemu pocałunkowi, który uwiecznili zakochani. Przewińcie koniecznie post do fotki nr 2.

ZOBACZ TEŻ - ZAKOCHANI PO USZY SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO

NAJNOWSZE