Shawn Mendes i Camila Cabello rozbawieni psem. Tarzan to ich prawdziwe szczęście!

2021-03-21 15:05 mm

Shawn Mendes i Camila Cabello zostali uwiecznieni podczas kolejnego spaceru z psem. Golden retriever to prawdziwy skarb pary - widać, że Camila i Shawn mają dzięki niemu sporo uciechy. Zobaczcie słodkie zdjęcia roześmianych artystów i ich szalonego Tarzana!

Kiedy Shawn Mendes i Camila Cabello wzięli do domu kolejnego psiaka, nic nie wskazywało na to, że ten będzie ich kosztować tyle nerwów. Szybko okazało się jednak, że czworonóg wziął sobie do serca nadane mu imię Tarzan i szybko pokazał swoją dziką naturę... Jak widzieliśmy na niedawnych zdjęciach, szkolenie młodego golden retrievera nie idzie do końca tak, jak Camila i Shawn by sobie tego życzyli... 

Cóż, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Prawie każdy właściciel psa wie, że do tresury potrzeba duuuużo cierpliwości, a niektóre egzemplarze są wyjątkowo oporne na wiedzę ;)

W ogólnym rozrachunku pies przynosi jednak zawsze wiele szczęścia i uśmiechu, a najlepszym na to dowodem są najnowsze fotki Shawna, Camili i Tarzana, zrobione podczas ich niedawnego spaceru.

Być może Tarzan ciągnie jeszcze na smyczy i nie wraca na każde przywołanie, ale czyż nie jest prawdziwym słodziakiem?

Popatrzcie tylko na uśmiechnięte twarze Camili Cabello i Shawna Mendesa. Widać od razu, że Tarzan jest ich prawdziwym szczęściem!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
NAJNOWSZE