Shawn Mendes i Tarzan na wspólnym zdjęciu. "Najsłodszy!" O kim mowa?

2021-03-11 9:28 kp
Shawn Mendes
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Camila Cabello i Shawn Mendes zgodnie z przysłowiem o prawdziwej miłości nie patrzą już ostatnio na siebie, a w tę samą stronę... na małego Tarzana! Młody golden retreiver to oczko w głowie pary, która spędza wolny czas na zabawach i spacerach z pupilem. Shawn Mendes jest w czworonogu do tego stopnia zakochany, że sami już nie wiemy, kogo ma na myśli, pisząc: "najsłodszy" ;)

Tak jak wiele innych par w poważnej relacji, po pewnym czasie związku Shawn Mendes i Camila Cabello zdecydowali się na powiększenie rodziny. I tak dołączył do nich w listopadzie słodki szczeniak golden retreiver, któremu para dała na imię Tarzan. Czworonóg od początku podbił serca muzyków i szybko stał się ich ukochanym pupilem. Tak wyglądał, gdy zawitał do ich domu:

Dziś oczywiście Tarzan jest już nieco większy, jednak nic nie odebrało mu to z jego uroku. Camila Cabello uwielbia pokazywać zdjęcia psiaka na Instagramie, a paparazzi regularnie spotykają parę na spacerze z Tarzanem. Teraz pies znów zagościł na profilu wokalisty na zabawnej, wspólnej fotce.

>> Shawn Mendes w klapkach tresuje psa. Obaj trochę przygnębieni. Trening nie idzie?

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Shawn Mendes czy Tarzan - który słodszy?

Tym razem Shawn Mendes postawił przed fanami niemałą zagadkę, pozując do zdjęcia z Tarzanem i pisząc: "najsłodszy chłopak!". Oczywiście dla części fanów tym najsłodszym wciąż pozostanie muzyk, jednak trzeba przyznać, że w puchatym pupilu ma sporą konkurencję :)

Zdjęcie Shawna Mendesa skomentował Ryan Tedder z zespołu OneRepublic, który często zostawia komentarze pod postami Shawna - panowie są najwyraźniej dobrymi znajomymi. Tym razem muzyk zażartował:

Jesz psa? To już kolejny poziom

Cóż, jak można oprzeć się takiej słodkości!

NAJNOWSZE