Shawn Mendes i Camila Cabello na prywatnych filmikach w klipie The Christmas Song! Piękne

2020-12-08 8:07 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello - The Christmas Song
Autor: Youtube/ Shawn Mendes

Shawn Mendes i Camila Cabello rozpieszczają swoich fanów! Tuż po tym, jak gwiazdor wydał płytę Wonder, para przygotowała dla fanów coś wyjątkowego. Shawn i Camila nagrali razem własną wersję klasycznego hitu The Christmas Song, a teraz pokazali swój własny klip do piosenki. Cały teledysk składa się z prywatnych nagrań pary z czasów pandemii. Musicie to zobaczyć!

Shawn Mendes i Camila Cabello na każdym kroku udowadniają, że zasługują na ogromną sympatię, jaką darzą ich fani. Muzycy od wielu miesięcy mieszkają razem w domu Camili w Miami i wiele wskazuje na to, że może to być najbardziej płodny artystycznie czas w ich życiu! I doskonała okazja do pielęgnowania związku.

Tylko w ostatnich tygodniach Shawn Mendes przygotował dla fanów mnóstwo niespodzianek - od zapowiedzi dokumentu In Wonder na Netflixie, wspólnego singla Monster z Justinem Bieberem, opublikowania również na Natflixie pełnego koncertu do premiery nowej płyty Wonder. Teraz coś ekstra dostali ci, którzy byli nieco zawiedzeni, że na krążek ne trafił żaden nowy duet z Camilą Cabello.

ESKA XD EXTRA

Shawn Mendes i Camila Cabello na prywatnych nagraniach

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, Shawn Mendes i Camila Cabello przygotowali razem własną, bardzo romantyczną wersję The Chrismas Song. To był jednak dopiero początek tego, co przygotowali dla fanów! Właśnie do sieci trafił teledysk do ich świątecznej piosenki, złożony w całości z prywatnych filmików pary pochodzących z ostatnich miesięcy. Poza nimi główną gwiazdą nagrań jest ich szczeniak, Tarzan!

Wraz z opublikowaniem The Christmas Song Shawn Mendes i Camila Cabello przekazali 100 tysięcy dolarów na rzecz organizacji Feeding America, wspierającej osoby potrzebujące w Stanach Zjednoczonych poprzez organizowanie dla nich posiłków. Muzycy gorąco zachęcają też do dotacji swoich fanów.

Zobaczcie ten uroczy teledysk!

Sonda
Jak długo Twoim zdaniem przetrwa ich miłość?
NAJNOWSZE