Shawn Mendes zakochał się w Camili Cabello aż 5 lat przed pierwszą randką!

2020-12-05 9:00 mm

Szokujące wyznanie Shawna Mendesa! Piosenkarz wyznał, że w swojej obecnej dziewczynie kochał się znacznie wcześniej, niż dotąd wszyscy myśleliśmy. Podczas jednego z wywiadów Shawn zdradził, że zakochał się w Camili Cabello aż 5 lat przed tym, jak zdecydował się pójść z nią na pierwszą randkę! Co jeszcze wyznał kanadyjski artysta? Zobaczcie!

Takiego wyznania chyba nikt się nie spodziewał!

O tym, że Shawn Mendes jest zakochany w swojej dziewczynie po uszy, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Nie mieliśmy jednak pojęcia, że podkochiwał się w niej od tak dawna!

Tymczasem okazuje się, że Camila Cabello była obiektem westchnień Shawna na długo przed tym, zanim się poznali. Piosenkarz zakochał się w niej aż 5 lat przed tym, zanim zdecydował się wyciągnąć ją na pierwszą randkę. Artysta opowiedział o tym w szczerej rozmowie z Access Hollywood.

Camila Cabello miłością życia Shawna

Podczas rozmowy z Access Hollywood Shawn Mendes zdradził, że tak naprawdę Camila Cabello jest jego pierwszą wielką miłością.

Potrzeba wiele odwagi, żeby powiedzieć kobiecie, że ją kochasz. Mi zajęło to 5 lat życia w obawie, że będę odrzucony - to powstrzymywało mnie za każdym razem i odbierało pewność siebie. 

To trwało naprawdę długo. Przygotowanie się do tego zajęło mi dużo czasu. To znaczy, wiesz - miałem pięcioletnią rozgrzewkę, zanim w końcu powiedziałem jej, co czuję

- wyznał Shawn Mendes.

PIĘĆ DŁUGICH LAT!!! Wyobrażacie sobie?

Musi ją naprawdę kochać <3

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020
NAJNOWSZE