Selena Gomez wpadła na Hailey Bieber! Najbardziej wkurzyli ją... fani

2020-01-13 9:18 kp
Selena Gomez, Hailey Bieber
Autor: Rex Features/East News; Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Wbrew pozorom Hollywood jest wyjątkowo ciasne. Selena Gomez, która świętuje właśnie wydanie swojej nowej płyty Rare, wpadła w jednej z restauracji na Hailey Bieber i jej przyjaciółkę, Madison Beer. Choć Selena od dawna utrzymuje, że ma do żony Justina Biebera pozytywne nastawienie, to spotkanie należało do kategorii bardzo niezręcznych.

Selena Gomez potrzebowała sporo czasu, by nauczyć się patrzeć z dystansem na swój związek z Justinem Bieberem i tym samym zaakceptować fakt, że dziś jej były facetem ma już żonę. Uczucia, które targały nią po ostatnim rozstaniu, Selena Gomez opisała w pierwszym singlu z nowej płyty Lose You To Love Me, w którym śpiewała m.in. o tym, jak Justin w trzy miesiące po zakończeniu ich relacji związał się z Hailey Bieber.

Selena Gomez przez długi czas tłumaczyła jednak fanom, że dziś nie czuje żalu do Hailey Bieber. Media, które z chęcią śledziły wszelkie ślady ewentualnego "konfliktu" między gwiazdami, musiały zaakceptować to, że Selena nie ma zamiaru atakować żony Justina Biebera.

Selena Gomez walczy z hejterami

Gdy jednak w weekend Selena Gomez prawie spotkała się z Hailey Bieber w lubianej przez gwiazdy restauracji Craig's w Hollywood, w sieci zawrzało. Wokalistka świętowała ze znajomymi wydanie jej krążka Rare, a Hailey Bieber wybrała się na kolację ze swoją przyjaciółką, Madison Beer. Zbieg okoliczności chciał, że cała trójka znalazła się w lokalu w tym samym momencie, wywołując ogromne zainteresowanie świadków i internautów.

Już po powrocie do domu Selena Gomez z przerażeniem odkryła, że internauci zaatakowali Madison Beer na jej profilu na Instagramie. Pod jej zdjęciami pojawiły się setki komentarzy z ikonkami węża i zielonej z mdłości emotki, które miały wyrażać niezadowolenie fanów Seleny Gomez z faktu, że Madison przyjaźni się z Hailey Bieber. Sel nie mogła bezczynnie patrzeć na te ataki i sama zostawiła poważny komentarz.

Czytanie tego wszystkiego jest obrzydliwe. To nie było zamierzone. Jestem zawiedziona, że ludzie mogą się do kogoś w ten sposób odnosić. Znam Madison odkąd była dzieckiem i oglądałam, jak stawała się kobietą, jaką dziś jest. Tu nie ma problemu

- napisała ostro piosenkarka.

Sama Madison Beer również odniosła się do ataków internautów, zarzekając się, że naprawdę nie planowała robić Selenie Gomez na złość, pojawiając się w restauracji w towarzystwie Hailey Bieber.

Te plotki są szalone... poszłam na kolację z moją przyjaciółką od 10 lat, Hailey... I o to chodzi? To przestępstwo? Kocham Selenę... zawsze kochałam (jak wiecie). I nigdy w życiu nie próbowałabym jej wkurzyć? To wszystko jest wredne i niepotrzebne, nic się nie wydarzyło. To był tylko zbieg okoliczności, atakujecie mnie bez powodu...

- broniła się celebrytka.

Trzeba przyznać, że tym razem fani Seleny Gomez rzeczywiście się za bardzo rozpędzili...

Wyświetl ten post na Instagramie.
R.A.R.E @iheartradio Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
NAJNOWSZE