Selena Gomez zdradza prawdę o miłości w showbizie: "Żyjemy w bańce"

2020-01-12 10:15 kp
Selena Gomez
Autor: Rex Features/East News

Chcąc czy nie chcąc, po rozstaniu z Justinem Bieberem Selena Gomez będzie w końcu musiała zacząć na nowo randkować... gwiazda ostatnie miesiące poświęciła wyłącznie sobie, odzyskując równowagę i pracując nad płytą, co nie oznacza jednak, że nie marzy o prawdziwej miłości. A ta w świecie show biznesu wygląda wyjątkowo...

Selena Gomez jak mało kto zna realia randkowania w świecie showbiznesu. Jej związkiem z Justinem Bieberem przez cztery lata żyły wszystkie media plotkarskie, a fani z wypiekami na twarzy śledzili każdy krok pary.

W takich warunkach trudno oczywiście o spokój. Wiele gwiazd już wiele razy zaznaczało, że związek na oczach świata to dla nich ogromne utrudnienie - ciągłe zainteresowanie mediów i fanów uniemożliwia im normalne życie. Doskonale wie o tym Selena Gomez.

Selena Gomez o randkach

W ostatnim wywiadzie Selena Gomez szczerze opowiedziała, jak wyglądają randki w świecie show biznesu.

Po prostu każdy randkuje z każdym, więc masz wrażenie, że jesteś w małej bańce, a to dlatego, że jest tak jest bezpiecznie, prawda? Ale wiesz, chcesz, żeby ktoś zrozumiał, przez co przechodzisz, chcesz również odpowiednika w kreatywności, i jest to interesujące i zabawne, ale problem polega na tym, że na końcu, niezależnie od tego, czy przyznasz się do tego czy nie, tworzysz związek dla ludzi, a nie dla siebie.

- powiedziała.

Myślicie, że uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

NAJNOWSZE