Tatuaż na plecach Seleny Gomez jest OGROMNY! Zobaczcie go w całości

2021-12-29 12:20

Selena Gomez zaskoczyła niedawno swoich fanów nowym tatuażem wykonanym na plecach. Od samego początku wiadomo, że to największa z dotychczasowych dziar gwiazdy. Nie wiedzieliśmy jednak, że nowy tatuaż Seleny jest aż tak duży! Teraz możemy obejrzeć go w całości...

Kilka tygodni temu Selena Gomez po raz pierwszy pokazała się publicznie z nowym tatuażem. Dziara wywołała spore zamieszanie wśród fanów gwiazdy, bo dotąd piosenkarka lubowała się raczej w bardzo małych rysunkach na ciele, często niewidocznych na jej codziennych zdjęciach. 

Tym razem jednak Selena Gomez zdecydowała się na bardzo duży tatuaż! Za pierwszym razem mogliśmy podziwiać wzór na jej plecach jedynie na zdjęciu zrobionym ze sporej odległości. Teraz możemy przyjrzeć mu się wreszcie z bliska. Dziara naprawdę robi wrażenie.

Sonda
Masz tatuaż?

Tatuaż na plecach Seleny Gomez jest ogromny

Selena Gomez zdecydowała się na tatuaż przedstawiający różę z różowymi płatkami umieszczony centralnie na plecach, wzdłuż górnej części kręgosłupa. 

Autorem tatuażu jest bardzo znany nowojorski artysta Keith Scott “Bang Bang” McCurdy, którego studio odwiedza każdego roku mnóstwo gwiazd z pierwszych stron gazet. Keith robił już wcześniej tatuaże Selenie, jednak dotąd zawsze były to bardzo małe prace. Jak choćby ta z kwietnia 2021 r. - również róża, tyle, że znacznie mniejsza. "Bang Bang" zrobił także Selenie tatuaż z rzymską liczbą LXXVI oraz napis "Rare". 

Poniżej znajdziecie jego najnowsze dzieło. Zobaczcie, jak wygląda w całej okazałości największy dotąd tatuaż Seleny Gomez!

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38