Kourtney Kardashian DORYSOWAŁA tatuaże na całym ciele! Chciała pasować do chłopaka

2021-12-29 9:58

Kourtney Kardashian tak bardzo chce pasować do swojego rock'n'rollowego chłopaka, że zdecydowała się wytatuować całe ciało! Na szczęście tylko w Photoshopie, ale pewnie i tak Travis Barker jest z niej dumny... Zobaczcie, ile starania włożyła Kourtney, żeby wyglądać, jak prawdziwa dziewczyna punkowca XD

Romans Kourtney Kardashian i Travisa Barkera to bez cienia wątpliwości jeden z najgorętszych związków 2021 roku. Od miesięcy nie było chyba dnia, żeby celebrytka i perkusista grupy Blink 182 nie gościli na czołówkach światowych serwisów. Travis mówi wprost, że związek z Kourtney to najlepsze, co przytrafiło mu się od wielu lat, a ona jest w niego wpatrzona jak w obrazek. I zrobi wszystko, żeby tylko nie pomyślał, że gwiazdka reality show nie do końca pasuje do jego punkowego wizerunku :)

Kiedy Kourtney Kardashian zaczęła spotykać się z Travisem Barkerem, nagle poznaliśmy jej "mroczne oblicze". Celebrytka zaczęła ubierać się w rockowym stylu, żeby tylko jak najlepiej dopasować się do image swojego chłopaka. 

Dorysowane tatuaże na ciele Kourtney Kardashian

Ostatnio jednak Kardashianka przeszła samą siebie. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Kourtney pokazała się u boku Travisa wytatuowana od stóp do głów! Oczywiście tatuaże nie są prawdziwe. Kourtney Kardashian DORYSOWAŁA je, żeby lepiej pasować do narzeczonego!

Jeśli ktoś twierdzi, że Kourtney Kardashian i Travis Barker do siebie nie pasują, musi koniecznie zerknąć na najnowsze fotki pary. Pasują - i to jeszcze jak!

42-letnia celebrytka zdecydowała się na dorysowanie tatuaży na całym ciele, żeby wyglądać jak prawdziwa dziewczyna punkowca. Przeróbkę zdjęcia z chłopakiem wykonał na jej prośbę Cheyenne Randall. Artysta zmieścił na ciele Kourtney aż 107 tatuaży!

Przypomnijmy: w odróżnieniu do swoich sióstr Kourtney Kardashian w rzeczywistości nie ma ANI JEDNEGO tatuażu.

Kto wie, może wkrótce się to zmieni? 

Sonda
Masz tatuaż?
MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38