Selena Gomez pokazuje kolejne fotki z dzieciństwa! Tak promuje nowy singiel

2019-10-19 22:45 kp
Selena Gomez
Autor: North Woods / SplashNews.com/East News

Selena Gomez już oficjalnie przygotowuje się do wydania nowego singla, który najprawdopodobniej jest zapowiedzią jej długo wyczekiwanej, kolejnej płyty. Gwiazda podała już tytuł piosenki i datę premiery. W odpowiedni nastrój przed premierą wprowadza fanów za pomocą Instagrama!

Fani Seleny Gomez od lat czekają na nową płytę swojej idolki – i nie jest to żadna przesada. Wokalistka wydała ostatni krążek Revival w październiku 2015 roku. Od tamtego czasu w życiu Seleny doszło do poważnych zmian - wszyscy pamiętamy o jej przeszczepie, ostatecznym rozstaniu z Justinem Bieberem i depresji.

Dziś jednak to już przeszłość! Po miesiącach walki o swoje zdrowie, Selena Gomez może cieszyć się dziś spokojem, spędza czas ze znajomymi i oczywiście – pracuje nad muzyką. Wokalistka już wiele razy pokazywała fanom ujęcia ze spotkań z przyjaciółmi, wśród których znajduje się ostatnio Niall Horan. Studzimy jednak emocje – muzyk zdążył już zapewnić, że poza przyjaźnią z Seleną nie łączy go nic więcej…

>> Niall Horan komentuje plotki o romansie z Seleną Gomez. "Ludzie są niezdecydowani"

Selena Gomez wydaje singiel i zachwyca zdjęciami z dzieciństwa

Pierwsze efekty pracy Seleny Gomez usłyszymy już 23 października – dokładnie na ten dzień Sel zapowiedziała premierę jej nowego singla Lose You To Love Me. Gwiazda już od wielu dni nastraja fanów przed szczęśliwymi chwilami z jej nową muzyką, publikując na Instagramie nostalgiczne zdjęcia i - prawdopodobnie – fragmenty tekstu.

Po pierwszym zdjęciu z dzieciństwa Seleny Gomez przyszedł czas na dwa kolejne. Na jednej z fotek widzimy kilkuletnią Selenkę z uroczym kokiem na głowie, uśmiechającą się do aparatu swoimi ciemnymi oczami. Na kolejnej Sel jest już kilka lat starsza, jednak niezmiennie uśmiechnięta.

Chyba nie musimy mówić, ile zachwytów jej fanów widzimy w komentarzach pod tymi zdjęciami! Ujęcia Seleny Gomez z dzieciństwa chyba nigdy nam się nie znudzą ;) Zobaczcie sami!

Wyświetl ten post na Instagramie.
I gave my all and they all know it. Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
Wyświetl ten post na Instagramie.
You promised the world. Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
NAJNOWSZE