Selena Gomez, Niall Horan

i

Autor: EastNews

Niall Horan komentuje plotki o romansie z Seleną Gomez. "Ludzie są niezdecydowani"

2019-10-18 15:25

Media na całym świecie od niedawna po raz kolejny żyją plotkami na temat związku Nialla Horana i Seleny Gomez. O tym, że muzycy znają się i przyjaźnią, wiadomo od dawna, jednak w ostatnim czasie ich znajomość miała się znacznie pogłębić. W końcu doniesienia te skomentował sam Niall Horan. Co powiedział?

Fani Nialla Horana i Seleny Gomez już od dawna nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby tych dwoje razem. Dlatego też, gdy jakiś czas temu ich wspólny znajomy opublikował zdjęcie, na którym Niall obejmuje Sel ramieniem, media na całym świecie ogłosiły ich romans. Doniesienia zdawały się potwierdzać kolejne zdjęcia paparazzich, na których wokalistka z torbą zakupów wchodzi do domu autora płyty Flicker.

W ostatnich dniach plotki nabrały na sile na tyle, że postanowił je skomentować sam Niall Horan. Czy muzyk, który niedawno rozstał się z Hailee Steinfeld, ma już nową dziewczynę?

Niall Horan i Selena Gomez są parą?

Niall Horan ma jednak dla wszystkich fanów niesatysfakcjonującą wiadomość - z Seleną Gomez nie łączy go żaden romans. Jedyne, o czym myślą muzycy, to wspólna piosenka - i to jest już, musimy przyznać, wspaniały pomysł.

Ludzie są niezdecydowani, prawda? Nie wiedzą, czy chcieliby nas wysłać na randkę, czy żebyśmy nagrali razem piosenkę. To byłoby świetne. Jest oczywiście utalentowaną dziewczyną. I jest moją bardzo dobrą przyjaciółką.

- oświadczył w wywiadzie Niall Horan.

Warto dodać, że Niall Horan jest już bliski ukończenia prac nad swoją drugą, solową płytą. Piosenkarz wydał już pierwszy singiel Nice To Meet Ya, zatem jeśli planuje duet z Seleną Gomez - nie ma czasu do stracenia!

Kibicujecie?