Selena Gomez pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Każdy z Was ma taką fotkę

2019-10-16 22:12 kp
Selena Gomez w Cannes
Autor: CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Selena Gomez już od dawna wychodzi z założenia, że na Instagramie nie liczy się ilość, a jakość ;) Jedna z najbardziej obserwowanych w serwisie gwiazd świata potrafi każdym swoim zdjęciem wywołać ogromne zainteresowanie, a przecież nie odsłania nawet kawałka gołego ciała... No ale jak tu się oprzeć przed kliknięciem serduszka pod czymś tak uroczym?

Selena Gomez po raz kolejny w ostatnich dniach zachwyciła fanów. Tym razem wokalistka pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa - dokładnie takie, do którego w podstawówce pozowało niemal każde z nas! Ale była szczerbata!

W ciągu godziny od publikacji zdjęcie Seleny Gomez z dzieciństwa zdobyło na Instagramie ponad trzy miliony polubień i liczba ta ciągle rośnie.

Tak wyglądała Selena Gomez w dzieciństwie

Selena Gomez już dawno temu doszła do wniosku, że znacznie zdrowsze dla niej niż relacjonowanie na Instagramie na bieżąco całego swojego życia, jest dzielenie się z fanami tym, co dla niej naprawdę istotne i co naprawdę chce im pokazać. Zamiast więc regularnych selfie i zdjęć śniadania Sel wybiera tematy, które ją poruszyły, lub urocze zdjęcia chociażby z przyjaciółmi, z którymi spędza bardzo dużo czasu.

Tym razem Selena Gomez pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Z pewnością przewidywała, że to będzie hit! Zobaczcie sami <3

Wyświetl ten post na Instagramie.
We always go into it blindly. Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
NAJNOWSZE