Selena Gomez o Taylor Swift: "Umarłabym dla niej!"

2019-10-29 14:31 kp
Selena Gomez i Taylor Swift
Autor: Jim Smeal/REX Shutterstock/EAST NEWS

Choć na co dzień Selena Gomez i Taylor Swift nie mają dla siebie wiele czasu, w ważnych momentach życia zawsze się wzajemnie wspierają. Jeszcze kilka lat temu wokalistki były niemal nierozłączne i wciąż jest między nimi silna więź. Świadczy o tym wyznanie Seleny Gomez na Instagramie - taka przyjaciółka to skarb!

Taylor Swift nie zapomniała o okazaniu wsparcia Selenie Gomez, gdy ta wydała nowy singiel Lose You To Love Me. Satysfakcja Tay była podwójna - nie dość, że jej przyjaciółka wróciła na szczyt ze świetną piosenką, to jeszcze wbiła nią szpilę nielubianemu przez Taylor Justinowi Bieberowi. Aktorka płyty Reputation z wielką przyjemnością pogratulowała więc Selenie singla.

>> Taylor Swift chwali Lose You To Love Me Seleny Gomez! "Jest perfekcyjna"

Tym samym Taylor Swift przypomniała, że mimo, iż ona i Selena Gomez są dziś dorosłymi kobietami, wciąż pamiętają o swojej młodzieńczej przyjaźni.

Selena Gomez szczerze o Taylor Swift

Selena Gomez nie mogła nie odwdzięczyć się przyjaciółce za wsparcie. Na Insta Story wokalistki pojawił się wpis poświęcony Taylor, w którym Sel w bardzo gorących słowach mówi o koleżance.

Moja na śmierć i życie. Mogłabym dla niej umrzeć. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie. Nauczyłaś mnie tak wiele, przeszłaś przez to wszystko ze mną, zostałaś i przypominasz o tym, by być lepszym człowiekiem. Jestem przy tobie na zawsze.

- napisała Selena Gomez.

Zaledwie kilka dni wcześniej Taylor Swift zdradziła, że słuchała nowej muzyki Seleny Gomez i jest przekonana, że to najlepszy materiał, jaki wyszedł spod jej ręki.

Selena Gomez i Taylor Swift
Autor: Instagram/ Selena Gomez
NAJNOWSZE