Taylor Swift chwali Lose You To Love Me Seleny Gomez! "Jest perfekcyjna"

2019-10-23 12:08 kp
Selena Gomez i Taylor Swift
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Taylor Swift i Selena Gomez to od lat dobrze przyjaciółki. Dziś dziewczyny są dorosłe i widują się rzadziej niż kiedyś, jednak to nie oznacza, że ich ciepłe uczucia wobec siebie wygasły. Gdy więc światło dzienne ujrzała nowa piosenka Seleny Gomez Lose You To Love Me, Taylor Swift nie mogła nie wyrazić swojego zachwytu!

Selena Gomez i Taylor Swift już wiele razy udowadniały, że zawsze mogą na siebie liczyć. Jeszcze kilka lat temu wokalistki były niemal nierozłączne i wraz z grupą przyjaciółek spędzały razem wiele wolnego czasu. Dziś już sytuacja wygląda inaczej - obie są dorosłymi kobietami, mają swoje obowiązki i swoje życie. Nie zapominają jednak o ich przyjaźni.

Tym razem o swojej sympatii do Seleny Gomez Taylor Swift przypomniała przy okazji premiery nowego singla wokalistki, Lose You To Love Me. Co Tay napisała o numerze?

Taylor Swift chwali Selenę Gomez

Taylor Swift doskonale wie, jak trudne były dla Seleny Gomez ostatnie lata - w końcu rozpisywały się o tym media z całego świata. Tym bardziej Tay docenia teraz, że jej przyjaciółka znalazła w sobie tyle siły, by przelać swoje uczucia na papier. A ponieważ Taylor Swift to prawdziwy autorytet w kwestii break-up songów, jej opinię na temat Lose You To Love Me możemy uznać za obiektywną ;)

Ta piosenka to perfekcyjna ekspresja uzdrowienia i moja zdecydowanie ulubiona piosenka ze wszystkich, które dotąd wydała. Triumf. Bardzo cię kocham!

- tak Taylor Swift opisała na swoim Insta Story nową piosenkę Seleny Gomez. Przypomnijmy, że fani nie mają wątpliwości, że w Lose You To Love Me Selena Gomez opowiada o ostatecznym rozstaniu z Justinem Bieberem. Internauci od momentu premiery numeru nie kryją wzruszenia odwagą wokalistki. Zobaczcie sami:

>> Selena Gomez wzrusza do łez. Reakcje na Lose You To Love Me mówią za siebie

Opinia Taylor Swift o nowej piosence Seleny Gomez
Autor: Instagram/ Taylor Swift
NAJNOWSZE