Selena Gomez: "Jeden z najgorszych momentów życia stał się moim błogosławieństwem!" Chodzi o...?

2019-10-27 16:15 kp
Selena Gomez
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Selena Gomez na całego wróciła do świata muzyki, wydając dwa single - Lose You To Love Me oraz Look At Her Now. Kolejny etap to oczywiście premiera nowej płyty - zanim jednak ona nastąpi, Selena promuje swoją nową twórczość w mediach i opowiada o ostatnich wydarzeniach z jej życia. A te nieuchronnie łączą się z pewnym słynnym piosenkarzem...

Selena Gomez po kilku latach z dala od showbiznesu i miesiącach leczenia ran po życiowych zakrętach, wróciła pod koniec października z nowymi singlami - Lose You To Love Me oraz Look At Her Now. Gwiazda tym samym już oficjalnie rozpoczęła proces promocji przed premierą nowej płyty, następcy krążka Revival z 2015 roku.

Największe emocje wśród fanów Seleny Gomez wzbudził oczywiście temat, jaki wokalistka poruszyła w nowych piosenkach. Choć Sel nie powiedziała tego wprost, nie ma wątpliwości, że tekstami rozlicza się z zakończonym na początku 2018 roku związkiem z Justinem Bieberem. Fragment, w którym piosenkarka śpiewa, że ukochany "zastąpił ją w dwa miesiące" poruszył internautów.

>> Justin Bieber zaatakowany przez fanów Seleny Gomez. Jego Instagram płonie

Selena Gomez znów mówi o Justinie Bieberze?

W trakcie długiej historii związku Seleny Gomez i Justina Biebera para wielokrotnie układała o sobie teksty piosenek - zwłaszcza w trakcie kolejnych rozstań. Lose You To Love Me to jednak piosenka wyjątkowa, bo tym razem wiemy już, że Jelena nigdy nie wróci - Justin Bieber to dziś szczęśliwy mąż Hailey Bieber.

>> Tak Selena Gomez i Justin Bieber śpiewali o sobie! Lose You To Love Me to już ostatni raz?

Selena natomiast tajemniczo mówi, że najgorsze, co ją ostatnio spotkało, wyszło jej na dobre... czy chodzi je o rozstanie z Biebere?

Jest taka piosenka, w której w zasadzie powiedziałam sobie, że nie mogę się zawieźć.  Chciałam zinterpretować to, że za każdym razem kiedy czuję się źle, zawsze trafiam w tę spiralę. I po prostu to karmię. Przez lata nauczyłam się cofać od tego i próbować przeplatać swoje myśli, aby być bardziej skupioną na tym, w co to się zmieni. Jedna z najgorszych chwil w moim życiu okazała się moim największym błogosławieństwem.

- powiedziała w ostatnim wywiadzie.

Wszyscy fani Seleny Gomez wiedzą, że choć w związku z Justinem Bieberem wokalistka przeżyła wiele radosnych chwil, nie brakowało też tych pełnych żalu i smutku. Wielbiciele piosenkarki już lata temu zastanawiali się nad tym, czy relacja z Bieberem rzeczywiście jest dla niej dobra.

NAJNOWSZE