Selena Gomez i Jennifer Aniston u Ellen. Wiedzieliście, że się przyjaźnią i... naśladują?

2020-01-26 13:05 mw
Selena Gomez i Jennifer Aniston
Autor: instagram.com / Selena Gomez, EllenTube/Ferrari Press/East News

Jeśli chodzi o wiek, Jennifer Aniston spokojnie mogłaby być matką Seleny Gomez, ale wydaje się, że w tym przypadku różnica pokoleń nie ma znaczenia! Okazuje się, że była dziewczyna Justina Biebera nie inspiruje się znaną aktorką (zresztą ze wzajemnością!) ale także się z nią przyjaźni! Obie gwiazdy spotkały się właśnie w programie Ellen DeGeneres. Dogadywały się, jak największe BFF :)

O tym, że Selena Gomez i Jennifer Aniston bardzo się nawzajem cenią i lubią, wiadomo nie od dziś. Pierwsze wspólne zdjęcia obu gwiazd krążyły po sieci już w 2015 roku. Selena miała wtedy zaledwie 23 lata, Jennifer była od niej aż dwukrotnie starsza

Już wtedy w mediach przewijały się opinie, że Jennifer Aniston i Selena Gomez wyglądają razem, jak świetnie dogadujące się ze sobą matka z córką. Czas pokazał, że nie do końca była to prawda. Mimo ogromnej różnicy wieku obie są dla siebie raczej, niczym bliskie koleżanki :)

Okazuje się w dodatku, że z biegiem czasu obie gwiazdy stały się sobie jeszcze bliższe. Dziś, choć nie spotykają się zbyt często twarzą w twarz, są dla siebie, jak naprawdę bliskie przyjaciółki.

PRZYJAŹŃ, ZROZUMIENIE, INSPIRACJA

Selena Gomez i Jennifer Aniston spotkały się właśnie w programie Ellen Degeneres. 27-letnia piosenkarka i 50-letnia aktorka kolejny raz udowodniły, że różnica wieku to tylko nic nie znaczący szczegół. 

Dziewczyny nie tylko świetnie się dogadywały, ale też wyglądały, jakby przed programem dogadały się co do outfitu. Zarówno Selena Gomez, jak i Jennifer Aniston, pojawiły się w show Ellen Degeneres w seksownych czarnych sukienkach. Zbieg okoliczności? Nie wydaje nam się :)

Selena Gomez i Jennifer Aniston u Ellen Degeneres
Autor: instagram.com / Selena Gomez

Okazuje się, że występ u Ellen to nie pierwszy raz, kiedy obie gwiazdy nawzajem inspirują się swoim stylem. Selena Gomez i Jennifer Aniston

Amerykańskie media przypominają, że obie panie nie raz widziane były w podobnych kreacjach. Wzajemną inspirację Jennifer i Seleny dało się zauważyć na przykład podczas premiery Dolittle. 

Pamiętacie te wspólne zdjęcia Seleny Gomez i Jennifer Aniston z 2015 roku?

Selena Gomez i Jennifer Aniston w 2015 roku
Autor: Instagram/East News

Dziewczyny spotkały się na gali Złote Globy.

Selena Gomez i Jennifer Aniston w 2015 roku
Autor: Splash News/EAST NEWS

Po wizycie w programie Ellen, Selena Gomez nie kryła szczęścia ze spotkania z Jennifer Aniston.

Wczoraj tak świetnie się bawiłam!! @jenniferaniston jest tak ważną postacią w moim życiu. Kocham jej humor, jej wdzięk i jej serce! Zobaczcie wywiad, w którym cały czas się nią zachwycam!

- napisała Sel na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE