Jennifer Aniston chowa się za kanapą i straszy fanów serialu „Przyjaciele”! [ZABAWNE WIDEO]

2020-01-25 22:00 DR
Jennifer Aniston
Autor: SOPA Images/Sipa USA/East News

Jennifer Aniston wróciła do korzeni! W scenografii przypominającą tę z serialu „Przyjaciele” aktorka postanowiła w nietypowy sposób wejść w interakcję z fanami tej produkcji. Chowała się za kanapą i… zobaczcie sami! Opisujemy to i pokazujemy Wam na Hotplota.pl.

Jennifer Aniston ma na swoim koncie wiele ról, ale tą, która dała jej największą popularność była rola Rachel Green w serialu Przyjaciele. To właśnie za nią aktorka wyróżniona została Emmy i Złotym Globem. I choć zdjęcia do produkcji zakończyły się w 2004 roku, to nadal jest ona bardzo popularna i z czasem grono jej fanów się powiększa. Nic więc dziwnego, że postanowiła to wykorzystać chyba jedna z najpopularniejszych dziennikarek na świecie, czyli Ellen DeGeneres, która zaprosiła Jennifer do swojego programu.

Ba, Ellen po części jej go nawet oddała! Aktorka bowiem poprowadziła część uwielbianego wśród widzów show. Jednym z punktów scenariusza był materiał wideo, w którym fani „Przyjaciół” przychodzą w miejsce, które idealnie odzwierciedla scenografię serialu. Wiecie, chodziło im o to, by zrobić sobie zdjęcie i podzielić się nim w mediach społecznościowych. Nie zdawali sobie jednak sprawy z tego, że za kanapą siedzi… Jennifer! Co z tego wyszło? Zobaczcie sami! :)

Chcielibyście spotkać się z Jennifer Aniston w takich okolicznościach? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE