Selena Gomez zawstydziła Justina Biebera. Od razu będzie wiedział, o co chodzi!

2020-01-23 21:06 kp
Selena Gomez
Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News

Selena Gomez od kilu tygodni jest znów tam, gdzie kiedyś - na szczytach list przebojów. Po czterech latach z dala od mediów, walki z własnymi słabościami i odzyskiwania równowagi, Selena wróciła z krążkiem Rare silniejsza niż wcześniej. Piosenkarka święci triumfy w zestawieniach największych hitów i... znów wbija szpilę Justinowi Bieberowi!

Selena Gomez ma powody do dumy - po czterech latach od wydania poprzedniego krążka jej nowa płyta Rare doskonale radzi sobie na listach przebojów, w streamingu i w sprzedaży. Sel długo pracowała nad tą najbardziej osobistą w jej karierze płytą, na której śpiewa między innymi o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Rozliczanie z Justinem Bieberem nabrało też w przypadku Rare zupełnie nowego wymiaru - w tym samym czasie, w którym Selena wydała krążek, Jus wydał singiel Yummy i zapowiedział własną płytę. Między ex-parą rozpoczęła się więc niepisana rywalizacja o fanów.

Selena Gomez wbija szpilę Justinowi Bieberowi

Selena Gomez dziękowała ostatnio fanom za słuchanie i kupowanie jej płyty - to dzięki temu Rare trafiło na szczyt zestawienia Billboard 200. Jednocześnie Selena wykorzystała też moment, by dogadać Justinowi, który ostatnio bardzo intensywnie działał na rzecz dobrych wyników swojego singla Yummy.

Byłem trochę zawstydzona, prosząc tak często o streaming lub kupienie mojego albumu. To było nieautentyczne. Dziękuję wam bardzo za uczynienie czegoś tak osobistego dla mnie, że nigdy tego nie zapomnę. Jedyne, czego naprawdę pragnę, to abyście wszyscy cieszyli się muzyką i szerzyli miłość.

- napisała Selena Gomez.

Trudno wyobrazić sobie przy tym, że Selena Gomez nie widziała ostatnich starań Justina Biebera, który na swoim Insta Story zamieścił wręcz instrukcję podbijania wyników swojego singla.

Spotify: Stwórzcie listę odtwarzania z „Yummy” na zapętleniu i słuchajcie jej. Nie wyciszajcie tego! Niech gra przy niskim poziomie głośności. Niech gra podczas snu. iTunes: Kupcie piosenkę w iTunes. Kupcie piosenkę wiele razy na stronie Justina

- można było przeczytać.

1:0 dla Seleny? ;)

NAJNOWSZE