Selena Gomez głośno PRZEKLINA w telewizji! Miała powód! Zobacz wideo!

2020-01-14 13:41 nk
Selena Gomez
Autor: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Selena Gomez ma wizerunek bardzo miłej i empatycznej osoby, która czasem jest wręcz nieśmiała. TAKICH słów, i to na wizji, fani na pewno się po niej nie spodziewali! Jednak Sel miała dobry powód, by przekląć podczas wizyty w programie The Tonight Show. Poza tym... zaraz potem przeprosiła! Zobaczcie wideo!

Selena Gomez promuje obecnie swoją najnowszą płytę Rare. Album właśnie doczekał się premiery i oczywiście zachwycił stęsknionych za świeżymi piosenkami fanów gwiazdy.

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, Selena Gomez promuje właśnie krążek, między innymi poprzez pojawianie się w różnych programach radiowych i telewizyjnych oraz udzielając wywiadów dla prasy. Podczas jednej z rozmów o swoich fanach, a także przeżyciach z ostatnich czterech lat, gdy pracowała nad płytą Rare, Selena Gomez rozpłakała się nawet przed kamerą. Artystka nie kryje też, że nagrywanie materiału było dla niej koszmarem. Sel musiała bowiem zmierzyć się z bardzo trudnymi osobistymi przeżyciami, związanymi ze złamanym sercem po rozstaniu z Justinem Bieberem.

Selena Gomez przeklina w The Tonight Show

Selena Gomez była gościem w najnowszym odcinku amerykańskiego talk show, The Tonight Show. W programie, ku zaskoczeniu fanów, artystka wyrzuciła z siebie soczyste przekleństwo! Wulgaryzm nie był jednak związany z opowiadaniem o płycie, a z... grą, którą zaproponował jej prowadzący program. Jimmy Fallon.

Gra polegała na dotykaniu różnych rzeczy, które znajdują się w skrzynce i są niewidoczne dla dotykającego. Gracze muszą zgadnąć, czego dotykają. A są to często rzeczy dość obrzydliwe (jak np. włosy z odpływu prysznica czy mózg krowy). Selena Gomez miała "wymacać" coś, co okazało się być pluszowym misiem. Zabawka w pewnym momencie jednak ożyła i zaczęła kąsać Sel po dłoniach! Piosenkarka zabrała gwałtownie ręce i głośno przeklęła:

Nie wiem, co to k***a jest!

Następnie Sel zakryła dłońmi usta i przeprosiła za swoje zachowanie. Cała scena wywołała jednak duże rozbawienie.

Spodziewalibyście się po Selenie takiej reakcji?

NAJNOWSZE