Selena Gomez PŁACZE w wywiadzie! "Nagrywanie albumu Rare to był KOSZMAR"! WIDEO!

2020-01-10 8:14 nk
Selena Gomez
Autor: Spotify

Selena Gomez udzieliła poruszającego wywiadu w związku z premierą płyty Rare. Piosenkarka zdradziła kulisy nagrywania płyty Rare. Wyznała też, dlaczego kocha swoich fanów. Właśnie wtedy gwiazda rozpłakała się przed kamerą! Ten filmik MUSI zobaczyć każdy fan Seleny Gomez!

Selena Gomez długo kazała fanom czekać na ten moment. Ale w końcu nadszedł: gwiazda wydała oczekiwaną przez miliony ludzi kolejną solową płytę. Nie będzie wielkiego zaskoczenia, jeśli powiemy, że album Rare to w sporej mierze płyta poświęcona rozstaniu z Justinem Bieberem.

Artystka ma za sobą trudne dwa lata: pod koniec 2017 roku rozstała się z The Weekndem, by wrócić do swojej pierwszej wielkiej miłości. Już kilka miesięcy później para zerwała, a Justin niemal od razu zszedł się z Hailey Baldwin. Jeszcze tej samej jesieni piosenkarz i modelka byli małżeństwem. Ten trudny dla siebie moment Selena Gomez opisuje w piosence Loose You To Love Me, a to, jak uporała się ze złamanym sercem - w utworze Look At Her Now. Biorąc pod uwagę teksty z płyty Rare, to jednak niemal na pewno nie wszystkie piosenki o Justinie.

Selena Gomez płacze w wywiadzie

W związku z premierą płyty Rare Selena Gomez udzieliła wywiadu dla serwisu Spotify. Rozmowa o albumie Rare i fanach wyraźnie wzruszyła Sel.

Szczerze mówiąc, uporanie się z tym albumem to był koszmar, ale w najlepszym możliwym sensie. Dwa lata temu myślałam, że jestem gotowa. Zebrała wszystkie te piękne sesje nagraniowe i nawet nie pamiętam połowy z nich, bo to ewoluowało w każdym kolejnym roku. A potem coś mi się przytrafiło i to było bardzo drastyczne, więc to zaprowadziło mnie gdzieś indziej. Później nagle znalazłam ukojenie i zobaczyłam coś większego, niż to, czym myślałam, że byłam, i myślę, że to pomogło mi dokończyć album.

- wyjawiła Selena Gomez. Gwiazda zdradziła też, że tytuł Rare jest dla niej bardzo ważny. Artystka wciąż walczy z brakiem pewności siebie. Kiedyś usłyszała od kogoś, że jest "rare", czyli unikatowa (jedyna w swoim rodzaju) i od razu wiedziała, że to musi być tytuł jej płyty.

Selena Gomez rozkleiła się, mówiąc o tym, jak ważni są dla niej fani.

Kocham, kocham, kocham moich fanów bardzo mocno i myślę, że to nie tylko dlatego, że oni kochają mnie. Kocham ich, bo tu naprawdę chodzi o podróż. I czuję, że dorastałam z mnóstwem ludzi. A najbardziej łamiące serce rozmowy to te, w których oni mówią mi, że cierpią. Nigdy tego nie rozumiałam. Kiedy ludzie mówili: "to uratowało mi życie", nie rozumiałam tego. Zawsze chciałabym po prostu uściskać każdego z nich osobiście i powiedzieć im, jak bardzo są kochani, jak są ważni, jak zdolni do absolutnie wszystkiego. I jeśli ja mogłam zrobić to wszystko, a jestem tylko dziewczyną z Teksasu i wciąż mi się to udaje, wy możecie osiągnąć wszystko! Miałam mnóstwo momentów, w których ludzie nie rozumieli tego. Pomagali ci, by cię potem zniszczyć. Ale zawsze mówiłam, że jesteście piękni i jesteście tam, gdzie powinniście być, jakkolwiek to nie wygląda. Nawet, jeśli jest bardzo trudno, jesteście tego warci. I zawsze musicie wybierać sami.

- powiedziała dość chaotycznie Selena Gomez.

Macie już album Rare?

NAJNOWSZE