Selena Gomez czy Taylor Swift? Rozwiąż quiz i sprawdź, która to twoja BFF

2019-11-02 10:30 kp
Taylor Swift i Selena Gomez
Autor: DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Selena Gomez i Taylor Swift regularnie udowadniają, że nie ma w show biznesie drugiej takiej pary przyjaciółek! Mimo, że na co dzień gwiazdy są zajęte swoim życiem, w tych ważnych momentach zawsze się wspierają. Jak wtedy, gdy Taylor gorąco pogratulowała przyjaciółce singla Love You To Love Me. A z którą z nich Ciebie mogłaby połączyć gorąca przyjaźń?

Jeśli mielibyśmy wskazać najbardziej znaną parę przyjaciółek na świecie - byłyby to Selena Gomez i Taylor Swift! Gwiazdy przyjaźnią się już od ponad dziesięciu lat i choć przez ten czas natężenie ich kontaktu się zmieniało - zawsze jednak mogły na siebie liczyć w trudnych i ważnych chwilach. A pamiętacie, jak to się zaczęło?

Swoją niezwykłą przyjaźń Selena Gomez i Taylor Swift zawdzięczają braciom Jonas. Dziewczyny poznały się w 2008 roku, gdy Sel randkowała z Nickiem, a Tay z Joe Jonasem. Taylor miała już wtedy na koncie debiutancką płytę z 2006 roku, a Selena przygotowała się do wydania pierwszego albumu z Selena Gomez & the Scene. I choć ich związki z braćmi Jonas nie przetrwały, one są najlepszymi przyjaciółkami do dziś! I chociażby z tego powodu będą już zawsze ciepło myśleć o swoich ex.

Taylor Swift czy Selena Gomez - QUIZ

Mimo wielu lat przyjaźni trudno powiedzieć, by Taylor Swift i Selena Gomez były do siebie podobne. Dziewczyny mają swoje własne, wyjątkowe charaktery i być może właśnie dlatego ich znajomość jest tak ciekawa. Na Hotplota.pl przygotowaliśmy quiz, w którym sprawdzisz, z którą z gwiazd znajdziesz wspólny język!

Dołącz do naszej zabawy i sprawdź, która z nich powinna być Twoją BFF!

NAJNOWSZE