Sebastian Fabijański debiutuje jako reżyser! Pod lupę weźmie piłkę nożną

2021-12-04 16:02 es
Sebastian Fabijański
Autor: WBF

Sebastian Fabijański sprawdził się już na wielu polach. Partner Maffashion zdobył sławę jako aktor. Później miał głośny epizod raperski. Niedawno odkrył talent do malowania i nawet zorganizował wernisaż. Teraz Sebastian Fabijański chce spróbować swoich sił po drugiej stronie kamery. Obnaży kulisy szkółek piłkarskich!

Sebastian Fabijański funkcjonuje w show-biznesie od lat. Partner Maffashion zdobył sławę, będąc aktorem. Z czasem postanowił spróbować swoich sił w innych dziedzinach. Wszyscy pamiętamy, jak zadebiutował jako raper. O jego ataku na Quebonafide i późniejszym beefie mówili wszyscy! NO i jeszcze ten występ na kanale sportowym...

Ostatnie wcielenie partnera Maffasion to malarz. Sebastian Fabijański pokazał swoje obrazy światu podczas wernisażu, na którym gościło mnóstwo gwiazd. W międzyczasie jeszcze celebrytka koordynował budowę domu. A każdy, kto robił, kiedyś choćby remont wie, ile potrzeba do tego energii!

Teraz Sebastian Fabijański chce próbować swoich sił w kolejnym projekcie.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Sebastian Fabijański debiutuje jako reżyser

Aktor poinformował o swoich planach zawodowych. Sebastian Fabijański spróbuje swoich sił po drugiej stronie kamery - jako reżyser.

Sebastian Fabijański pójdzie śladem Dody i nakręci film na podstawie książki. Chodzi o publikację Leny Katlik - kosmetyczki, której syn jest początkującym piłkarzem. Film Fabijańskiego - Eldorado - ma ujawnić kulisy szkółek piłkarskich i nieprawidłowość, jakie się tam dzieją. Chodzi o przekręty byłych piłkarzy i członków PZPN, wymuszanie pieniędzy od rodziców dzieci trenujących, a nawet świadczenie usług seksualnych w zamian za promowanie początkujących piłkarzy!

Czy Sebastian Fabijański zamierza grać we własnym filmie? Aktor odpowiedział na to pytanie w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Jeżeli zagram w tym filmie, to prawdopodobnie jakiś epizod, bo nie uważam, że to jest dobry pomysł. Trzy przestrzenie - plastyczne, muzyczne, filmowe i aktorskie, to one spotkają się w kontekście mojej twórczości filmowej. To jest fascynujące, jak dużo przestrzeni sprawdziłem i w jak wielu miejscach życie dało mi się pokazać, żeby to wszystko później się złożyło w jedno i poszło w twórczość filmową w kategorii bycia reżyserem.

Czekacie na jego dzieło?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
NAJNOWSZE