Julia Kuczyńska Maffashion

i

Autor: WBF

Maffashion wyjedzie z kraju? Blogerka wypowiedziała się o sytuacji w Polsce

2021-11-22 14:21

Wiele gwiazd ostatnio bierze się za komentowanie bieżących spraw, jakie mają miejsce w naszym kraju. Julia Kuczyńska, czyli popularna Maffashion to jedna z głównych osób w show-biznesie, która ostro rzuca się z krytyką pod adresem rządzących. Blogerka zdradziła, że jest przytłoczona sytuacją, jaka panuje w Polsce. Czy zdecyduje się na wyjazd z kraju?

Maffashion na Instagramie nie tylko pokazuje swoje życie zawodowe i prywatne, ale też zabiera głos w sprawach bieżących, jakie mają miejsce na arenie politycznej.

Blogerka należy do grona tych gwiazd, które odważnie wyrażają swoje poglądy. Na Instagramie śledzi ją 1,4 miliona osób, więc jej słowa zawsze odbijają się szerokim echem w mediach.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Julia korzysta nie tylko z dobrodziejstw technologii, by mówić o tym, co myśli, ale także chętnie opowiada mediom o swoim zdaniu na dany temat. W rozmowie z Pudelkiem Maffashion odniosła się do bieżących wydarzeń w kraju. Z jej ust padły nawet słowa o możliwości wyprowadzki z kraju. Czy Kuczyńska na serio planuje opuścić ojczyznę?

- grzmiała blogerka i influencerka w rozmowie z portalem.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?

Zobacz też: Maffashion z synem

Oczywiście, że pojawiają się sformułowania w domu, że "wyjeżdżamy z kraju". Ja i masa innych osób, które protestują i buntują się przeciwko sytuacji w Polsce, bo po prostu im zależy. To nasz kraj, nasze rodziny, przyjaciele i biznesy. Zależy nam, dlatego głośno krzyczymy, że czegoś nie chcemy.