Maffashion

i

Autor: WBF

Maffashion i Sebastian Fabijański na uroczym zdjęciu. "Dzięki mistrzu"

2021-08-02 22:03

Maffashion i Sebastian Fabijański są już niemal na finiszu budowy domu. Każdy, kto śledzi tę parę, wie, że to był projekt z rozmachem. Gwiazda pokazała obserwatorom niemal gotowe wnętrza. W uroczym wpisie na stories zdradziła, że to Sebastian Fabijański wziął na siebie trudy budowy. Doceniła jego pracę!

Kiedy Maffashion i Sebastian Fabijański zaczynali być razem, niewiele osób wierzyło, że ten duet do siebie pasuje. A jednak! Para doczekała się narodzin dziecka i wybudowała wspólny dom. A każdy, kto przeżywał remont, lub, co gorsza budowę własnego lokum, wie, że to ciężki kawałek chleba.

W licznych wywiadach Maffashion podkreślała, że z ukochanym podzielili się obowiązkami. Oboje przecież pracują zawodowo. Gwiazda wzięła na siebie opiekę nad Bastkiem. Natomiast Sebastian Fabijański koordynował budowę domu.

Maffashion podziękowała mu w uroczych słowach!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Maffashion i Sebastian Fabijański wkrótce w nowym domu

Koniec prac jest już na horyzoncie! I to całkiem blisko. Maffashion zabrała obserwatorów na spacer po ich nowym domu. Jest ogromny, bardzo nowoczesny i stylowy! Króluje tam beton, kamień i szarości. O poczucie ciepła dbają kolorowe i gustowne dodatki.

Maffashion podkreśla, że koordynowanie postępów prac leżało na barkach jej partnera. Jej zdaniem Sebastian Fabijański spisał się na medal!

Napisała na stories.

Maffashion dodała, że sama najpewniej usiadłaby przed domem i rwała włosy z głowy. A te przecież dopiero co zaczęły odrastać po ciąży.

Dzięki mistrzu.

Zakończyła Maffashion.

Odwalił taką robotę, że głowa mała. Wszystkie te osoby, które mają za sobą remonty czy budowę np. domu... Dokładnie wiedzą, o czym piszę. Podzieliliśmy się obowiązkami tak, że oprócz swojej pracy... Sebastian ogarnia całą budowę, sprawdza, pilnuje, nadzoruje, koordynuje, spina terminy i milion innych rzeczy. A ja w tym czasie pracuję i ogarniam synka. Oba z tych zajęć to "gruuuba" robota, ale w kwestii budowy to szacun za wytrwałość.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?