Scott Disick ma nową dziewczynę? Razem z 19-letnią Amelią Hamlin bawił się u Kendall!

2020-11-09 15:00 AM
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Scott Disick od lat ma opinię kobieciarza. Podczas dość długiego związku z Sofią Richie wielu fanów wierzyło, że celebryta w końcu się ustatkuje i zrezygnuje z imprezowego trybu życia oraz ciągłych romansów. Niestety marzenia okazały się nierealne. Tuż po zakończeniu związku z Sofią, Scott rzucił się w wir nie tylko imprezowania ale także randek.

Scott Disick tak bardzo przyzwyczaił nas już do tego, że imprezuje i zmienia dziewczyny jak rękawiczki, że nikogo już nie dziwią jego co rusz nowe romanse. Teraz znów media huczą na temat nowego związku Disicka. Dziewczyny z którymi niedawno spotykał się Scott to już przeszłość. Teraz Disick ma podobno wzdycha do 19-letniej Amelii Hamlin.

ESKA XD #009

SCOTT DISICK MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ? KIM JEST AMELIA HAMLIN?

Amelia Hamlin to 19-letnia modelka. Jest córką znanej aktorskiej pary, Lisy Rinny oraz Harry’ego Hamlina. Na jej Instagramie, który obserwuje ponad 680 tys. osób podziwiać można ją na najodważniejszych zdjęciach.

Jak podają zagraniczne tabloidy to właśnie z Amelią Scott miał pojawić się na halloweenowej imprezie u Kendall Jenner. Znając zamiłowanie celebryty do kobiet, z pewnością ani jego była czyli Kourtney Kardashian ani nikt z rodziny Kardashian/Jenner nie miał nic do tego z kim przyszedł Disick. Warto przypomnieć też, że na imprezie u Jennerki pojawiła się także Sofia Richie...

Czy to coś poważnego? Znając Scotta Disicka trudno mówić o stałym związku, jednak z pewnością nie jest to zwykła znajomość. Tuż po imprezie u modelki, Scott i Amelia zostali przyłapani na wspólnej kolacji w jednej z kalifornijskich restauracji.

Oboje na swoich instagramowych profilach udostępnili zdjęcie tego samego jedzenia w tym samym czasie. Dzięki temu, internauci szybko wywnioskowali, że między tą dwójką iskrzy.

Mimo tego, że Scott stały w uczuciach nie jest to dla niektórych szokiem było, że szybko znalazł sobie nową dziewczynę. Jeszcze niedawno był widziany z modelkami Bellą Banos oraz Megan Blake Irwin.

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE