Sara Boruc

i

Autor: WBF

Sara Mannei Boruc ma kolejny sukces! Megan Fox pokazała się w spodniach jej marki

2021-04-22 20:30

Sara Mannei Boruc należy do tzw. WAG-s, czyli grupy żon i dziewczyn piłkarzy. Jednak jej życie nie kończy się na byciu dodatkiem do mężczyzny! Gwiazda prężnie rozwija własne biznesy. Jej marka odzieżowa podbija serca gwiazd na całym świecie. Tym razem Megan Fox pokazała się w spodniach THE MANNEI. Sara Mannei Boruc ma co świętować!

Sara Mannei Boruc należy do grupy żon i dziewczyn piłkarzy - tzw. WAG-s. Ponieważ jej mąż, Artur Boruc, doskonale zarabia, mogłaby spokojnie zająć się byciem etatową celebrytką. Jednak ta gwiazda ma wyższe aspiracje. Sara Mannei Boruc nie tylko zajmuje się muzyką, ale i modą.

Marka odzieżowa żony Artura Boruca - THE MANNEI ma na koncie wiele sukcesów. Zdążyła już podbić serca gwiazd za oceanem!

Do tej pory Sara Mannei Boruc pochwaliła się fanom, że ubrania jej marki nosiły Irina Shayk czy Hailey Bieber. Teraz dołącza do nich Megan Fox!

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Megan Fox w spodniach od Sary Mannei Boruc

Fakt, że gwiazdy tak wielkiego formatu pokazują się w ubraniach danej marki to dla niej doskonała reklama. THE MANNEI przypadła do gustu największym gwiazdom w USA. W projektach Sary Mannei Boruc chodziły już Irina Shayk czy Hailey Bieber.

Teraz okazuje się, że THE MANNEI skradło także serce Megan Fox. na randkę z chłopakiem aktorka postawiła na czarne spodnie z szerokimi nogawkami. Zestawiona z bandażową bluzką i błyszczącymi szpilkami wyglądają bosko.

Sara Mannei Boruc oczywiście pochwaliła się sukcesem swojej marki na Instagramie. Pogratulowały jej koleżanki m.in. Maffashion czy Sylwia Grzeszczak.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?