Ida Nowakowska - Dance Dance Dance

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

Ida Nowakowska miała bajkowe baby shower. Przyjaciółki się nieźle postarały!

2021-04-22 19:02

Baby shower to impreza coraz popularniejsza w Polsce. Chodzi o to, by przyszła mama poczuła się zalana miłością. Zdaje się, że Ida Nowakowska odczuła to na własnej skórze. Celebrytka pokazała na Instagramie zdjęcia z imprezy, jaką przygotowały jej przyjaciółki. Niespodzianka wyszła wspaniale!

Już niebawem Ida Nowakowska zostanie mamą. Gospodyni Pytania na śniadanie i jej mąż spodziewają się narodzin pierwszego dziecka już w maju. A to znaczy, że najwyższa pora na baby shower!

Ta impreza, jak wiele, przyszła do nas z zachodu. Najczęściej przyjęcie organizują przyszłej mamie przyjaciółki. Są prezenty, urocze dekoracje oraz poczęstunek. Czasami organizuje się też zabawne gry i zabawy. Chodzi o to, żeby przyszła mama poczuła się zalana miłością.

Zdaje się, że cel osiągnięty. Ida Nowakowska pokazała na Instagramie zdjęcia z baby shower!

Sekrety gwiazd walczących w FAME MMA | ESKA XD - Hotplota #20

Ida Nowakowska miała bajkowe baby shower

Na swoim instastories Ida Nowakowska pokazała fanom, jakie przyjęcie, urządziły jej przyjaciółki. Baby shower było doskonałą niespodzianką.

Ponieważ niedawno Ida Nowakowska zdradziła, że spodziewa się synka, kolorem przewodnim był oczywiście niebieski. Balony, dekoracje, a nawet przekąski wskazywały na narodziny chłopca.

Przyjaciółkom Idy Nowakowskiej należą się dodatkowe gratulacje. Dziewczyny poszanowały obowiązujące obostrzenia - baby shower zorganizowały w domu.

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?