Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała brata. Internautki: wygląda jak Brad Pitt!

2021-04-22 17:30

Małgorzata Rozenek-Majdan od zawsze podkreśla, jak wielką rolę ma w jej życiu rodzina. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami wspólnymi momentami za pośrednictwem social mediów. Własne dowiedzieliśmy się, że celebrtkę odwiedził brat. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała go na zdjęcia. Z miejsca zdobył serca internautek!

Małgorzata Rozenek-Majdan ma z fanami bardzo bliski kontakt. jej Instagramowy profil obserwuje 1,4 milionów osób. Mogą oglądać codzienne życie Perfekcyjnej Pani Domu. Ta chętnie pokazuje swoje treningi, czy efekty współpracy z najróżniejszymi markami. Nieodłącznym elementem życia celebrytki jest jej rodzina.

Najczęściej Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje na Instagramie męża, synów i psy. Jednak od czasu do czasu goszczą tam także pozostali członkowie rodziny.

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała w sieci wizytę brata. Spodobał się internautkom!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan skradł serca jej fanek

Dowiadujemy się, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma gościa. To jej brat - Misha (Michał) Kostrzewski. Urodził się w 1973 roku i jest pięć lat starszy od swojej siostry.

Według internautek jest też bardzo przystojny. Zarost sprawia, że brat Małgorzaty Rozenek-Majdan porównywany jest do Brada Pitta!

- Brad Pitt jak żywy ?❤️

- Wow jaki przystojny ten brat ??

- Braciszek ?no no ciasteczko takie słodziutkie ?

- Przystojny brat ?

Czytamy pod zdjęciem.

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami ;)

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?