Sandra Kubicka

i

Autor: WBF

Sandra Kubicka opowiada o chorobie: tycie, owłosienie i brak owulacji. Co jej dolega?

2021-04-07 17:30

Światowej sławy modelka, Sandra Kubicka udzieliła wywiadu serwisowi internetowemu Dzień Dobry TVN. Tam gwiazda zdradziła, że mierzy się z chorobą. To z jej powodu modelka przytyła 17 kilogramów. Pozostałe objawy są o wiele poważniejsze. Przez zaburzenia owulacji zajście w ciąże może być bardzo trudne. Na co choruje Sandra Kubicka ?

Lata temu Sandra Kubicka wraz z rodziną wyemigrowała do Miami. Tam zaczęła się jej kariera modelki. Ostatnio jednak Sandra Kubicka coraz więcej czasu spędza w ojczystej Polsce.

Niedawno udzieliła wywiadu serwisowi internetowemu Dzień Dobry TVN. Sandra Kubicka opowiedziała o chorobie. Modelka musi żyć z poważnym schorzeniem, którego objawy utrudniają jej pracę.

Na co choruje Sandra Kubicka?

Na łamach portalu DDTVN Sandra Kubicka opowiedziała o chorobie, z którą walczy. To zespół policystycznych jajników. To zaburzenie hormonalne może bardzo utrudnić życie. Zwłaszcza w pracy modelki.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Po prostu trzeba zmienić styl życia, badać się i czekać na cud. Niektóre kobiety znoszą to bardzo delikatnie, a niektóre przechodzą z full pakietem tak jak ja. Przytyłam 17 kilogramów, miałam bulwy podskórne, zaczęły mi włosy rosnąć w bardzo dziwnych miejscach i to są właśnie te pierwsze objawy. Również nieregularne miesiączki i brak owulacji, co się też wiąże z problemem zajścia w ciążę.

Mówi gwiazda.

Żeby zapanować nad chorobą, Sandra Kubicka przeszła na surową dietę i bardzo pilnuje, by regularnie ćwiczyć. Jednak to pomaga tylko na niektóre objawy.

Ogólnie hormony tak wariują, że moje ciało myśli, że jest po prostu mężczyzną i tak się zachowuje. Mam za wysoki testosteron.

Sandra Kubicka to dowód, że chorobę nie zawsze widać na pierwszy rzut oka. Hotplota.pl życzy zdrowia!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?