Tak bedzie wyglądał dom Maffashion! Jest stylowo i luksusowo [ZDJĘCIA]

2021-04-05 17:02 es
Maffashion
Autor: WBF

Maffashion i Sebastian Fabijański budują własne gniazdko. Para postanowiła zamienić mieszkanie na dom. Jednak zanim w nim zamieszkają, minie jeszcze sporo czasu. Na razie posiadłość jest w stanie surowym. Jednak Maffashion dostała już wizualizacje. Oczywiście pokazała je fanom na Instagramie. Będzie bardzo elegancko i stylowo!

Maffashion i Sebastian Fabijański wiją sobie rodzinne gniazdko. Niedawno para przywitała na świecie pierwsze dziecko. Ich synek otrzymał imię Bastian. Niedługo p jego narodzinach para zdecydowała, że czas zamienić mieszkanie na dom.

Jednak zanim będą mogli się wprowadzić, minie jeszcze trochę czasu. Maffashion chętnie relacjonuje fanom każdy kolejny etap inwestycji. Kilka miesięcy temu zabrała swoich obserwatorów na budowę i pokazała rozkład domu. Będzie piętrowy z ogromnym tarasem.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Teraz Maffashion zdradza kolejne szczegóły...

Tak będzie wyglądał dom Maffashion i Sebastiana Fabjańskiego

Maffashion chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Jednocześnie gwiazda bardzo pilnuje, by nie przekraczać granic prywatności. Tym razem pokazała fanom, jak będzie wyglądał jej przyszły dom. Na razie to tylko wizualizację, ale i tak robią wrażenie.

Centrum przestronnego salonu, są stylowe, masywne kanapy. Widzimy także stół oraz aneks kuchenny. Ta część utrzymana jest w dość ciemnej kolorystce, przez co wygląda bardzo elegancko.

Maffashion pokazała fanom także wizualizację łazienki oraz gabinetu.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE